Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Fikstür
Ligler
Yerel Kulüp Ligleri
Premier Lig
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Hepsini gör
Uluslararası Kulüp Ligleri
Avrupa
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Süper Kupa
Asya
Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
G. Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Hepsini gör
Ulusal
Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları
Avrupa Şampiyonası
Copa America
Gold Cup
Asya Kupası
Afrika Uluslar Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Dünya Kupası U20
Avrupa u21 Şamp.
Hepsini gör
Youth
Ulusal
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U19 Şampiyonası
Sudamericano U20
Kulüp
U21 Premier Lig 1
Primavera Şampiyonası
Bundesliga U19
Hepsini gör
Takımlar
Kulüp takımları
Barcelona
Real Madrid
Manchester United
Arsenal
Liverpool
Hepsini gör
Internazionale
Milan
Bayern Münih
Porto
Boca Juniors
Ulusal takımlar
İspanya
Hollanda
Almanya
İngiltere
Brezilya
Hepsini gör
Arjantin
İtalya
Portekiz
Fransa
Rusya
Daha Fazlası
FIFA Sıralamalar
H2H Karşılaştırma
Oyuncular
Points
Ligler
Yerel Kulüp Ligleri
Premier Lig
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Hepsini gör
Uluslararası Kulüp Ligleri
Avrupa
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Süper Kupa
Asya
Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
G. Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Hepsini gör
Ulusal
Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları
Avrupa Şampiyonası
Copa America
Gold Cup
Asya Kupası
Afrika Uluslar Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Dünya Kupası U20
Avrupa u21 Şamp.
Hepsini gör
Youth
Ulusal
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U19 Şampiyonası
Sudamericano U20
Kulüp
U21 Premier Lig 1
Primavera Şampiyonası
Bundesliga U19
Hepsini gör
Takımlar
Oyuncular
Points
TR Ligler
Süper Lig
1. Lig
2. Lig
3. Lig
Bölgesel Amatör Lig
Kupa
Spor Toto Kupası
Süper Kupa
A2 Ligi
U21 Ligi Süper Lig
U21 Ligi 1.Lig
U21 Ligi Süper Kupa
U19 Elit Ligi
U19 Elit B Ligi
U19 Elit Lig Süper Kupa
Kadınlar 1.Lig
Kadın 1. Ligi
Milli Küme
Mahallî Ligi
Play-offs 1/2
Bölgesel Amatör Ligler
Regional Leagues 2. Lig
2. Lig Promotion
3. Lig Promotion
Elit Akademi Ligleri
U18 Elit Ligi
Kadınlar 2. Ligi
Kadinlar 3. Ligi
Atatürk Cup
Deprem Cup
Federation Cup
Cemal Gürsel Cup
Donanma Cup
TSYD Kupası
Chancellor Cup
Youth & Sports Ministry Cup
50 Year Cup
Yerel Kulüp Ligleri
ABD
Afganistan
Almanya
Andora
Angola
Antigua ve Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Aruba
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
Bahreyn
Bangladeş
Barbados
Belçika
Belize
Benin
Bermuda
Beyaz Rusya
Birleşik Arap Emirlikleri
Bolivya
Bosna-Hersek
Botsvana
Brezilya
Brunei Darüsselam
Bulgaristan
Burkina Faso
Burundi
Butan
Çad
Cayman Adaları
Cebelitarık
Çek Cumhuriyeti
Cezayir
Cibuti
Çin
Cook Adaları
Danimarka
Demokratik Kongo
Dominik Cumh.
Ekvador
El Salvador
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fiji
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Fransa
Fransız Ginesi
Gabon
Galler
Gambiya
Gana
Gine
Grenada
Guadelupe
Guam
Guatemala
Güney Afrika
Güney Kore
Gürcistan
Guyana
Haiti
Hindistan
Hırvatistan
Hollanda
Honduras
Hong Kong
İngiliz Virjin Adaları
İngiltere
Irak
İran
İrlanda
İskoçya
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kırgızistan
Kolombiya
Kongo
Kosova
Kosta Rika
Küba
Kurasao
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Laos
Lesoto
Letonya
Liberya
Libya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Madagaskar
Makau
Makedonya
Malavi
Maldivler
Malezya
Mali
Malta
Martinik
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Moritanya
Morityus
Mozambik
Myanmar
Nepal
Nijer
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Özbekistan
Pakistan
Panama
Papua Yeni Gine
Paraguay
Peru
Polonya
Portekiz
Portoriko
Reunion
Romanya
Ruanda
Rusya
Saint Kitts ve Nevis
Samoa
San Marino
Sao Tome ve Principe
Senegal
Sierra Leone
Şili
Singapur
Sırbistan
Sırbistan Karadağ
Slovakya
Slovenya
Solomon Adaları
Somali
Sri Lanka
Sudan
Surinam
Suriye
Suudi Arabistan
Svaziland
Tacikistan
Tahiti
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Togo
Trinidad ve Tobago
Tunus
Türkiye
Türkmenistan
Turks ve Caicos Adaları
Uganda
Ukrayna
Umman
Ürdün
Uruguay
Venezuela
Vietnam
Yemen
Yeni Kaledonya
Yeni Zellanda
Yeşil Burun Adaları
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Uluslararası Kulüp Ligleri
CAF Şampiyonlar Ligi
CAF Konfederasyon Kupası
CAF Süper Kupası
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
AFC Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
Körfez Kulüpler Şampiyonlar Ligi
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC Başkanlık Kupası
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Konferans Ligi
UEFA Süper Kupa
Algarve Football Cup
Premier Lig Uluslararası Kupası
UEFA Gençlik Ligi
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
InterToto Kupası
NextGen Serileri
Setanta Kupası
Baltık Ligi
Baltık Şampiyonlar Kupası
Livonia Cup
Livonian Winter League
İskandinavya Royal Ligi
BeNe Kadınlar Süper Kupa Final
All-Island Cup
Dünya Kulüpler Kupası
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Hazırlık Kulüpler
Karma Hazırlık
Arap Kulüpler Şampiyonası
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Kupası
EuroAmericana Kupası
Emirates Kupası
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Kupası
Dünya Kulüpler Kupası
Uluslararası Şampiyonlar Kupası
Istria Winter Cup
J Lig Asya Challenge
J Lig World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pasifik Şampiyonası
Premier Lig Asya Kupası
Premier League Summer Series
EuroAmericana Süper Kupa
Suruga Bank Şampiyonası
Atlantik Kupası
Kış Kupası
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Gençlik Viareggio Kupası
KAIF Trophy
Kadınlar Hazırlık
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Karışık Kadınlar Hazırlık
Gençler Kulüpler Kadın Hazırlık
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Gençler Kulüp Hazırlık
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
CFU Klüpler Şampiyonası
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
CONCACAF League
Kupa Galipleri Kupası
Devler Kupası
Süper Ligi
UNCAF Kulüpler Kupası
OFC Şampiyonlar Ligi
Ulusal takımlar
Afrika Uluslar Kupası
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Dünya Kupası Afrika Elemeleri
Afrika Uluslar Şampiyonası
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
Afrika Oyunları
Afrika U23 Uluslar Kupası
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Afrika U20 Uluslar Kupası
Africa U20 Cup of Nations Qualification
Afrika U17 Uluslar Kupası
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Afrika Kadınlar Uluslar Kupası
Africa Women Cup of Nations Qualification
CAF Kadınlar Olimpiyat Elemeleri
CECAFA Senior Challenge Kupası
CECAFA U20 Championship
Kadınlar Senior Challenge Kupası
COSAFA Kupası
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
CAF Kadınlar Şampiyonası U20
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nil Kıyısı Turnuvası
Asya Kupası
Asya Kupası Elemeleri
Dünya Kupası Asya Elemeleri
Asya Oyunları
AFF Şampiyonası
AFF Championship Qualification
Güney Asya Futbol Federasyonu Şampiyonası
Batı Asya Federasyon Şampiyonası
CAFA Nations Cup
EAFF Doğu Asya Kupası
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Körfez Kupası
AFC U23 Şampiyonası
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Körfez Olimpik Takımlar Kupası
Güneydoğu Asya Oyunları
AFC Asya Kupası U22
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası
AFC U19 Championship Qualification
AFC U19 Şampiyonası
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Körfez Kupası U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U17 Şampiyonası
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Şampiyonası
Asya Kupası Kadınlar
Asya Kupası Kadınlar Elemeleri
Kadınlar Asya Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Asya Oyunları
Kadınlar Güneydoğu Asya Oyunları
EAFF Kadınlar Doğu Asya Kupası
EAFF Football Championship Women Qualification
Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
Güney Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
CAFA Women's Championship
WAFF Kadınlar Şampiyonası
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası Kadınlar
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Şampiyonası Kadınlar
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
AFC Doğu Asya Oyunları
Vietnamese International U21 Championship
Kadınlar Doğu Asya Oyunları
AFC Challenge Kupası
Nehru Kupası
Avrupa Şampiyonası
Avrupa Şampiyonası Eleme
Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Uluslar Ligi
Baltık Kupası
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Şampiyonası
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Şampiyonası
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA Women's Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Women's Nations League
Kadınlar Avrupa Olimpiyat Elemeleri Play-Off
UEFA U19 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Uluslararası Algarve Turnuvası U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Uluslar Kupası
Dünya Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Olimpiyat Oyunları
Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
Kıtalararası Olimpiyat Play-off
Hazırlık Ülkeler
Fifa-Dışı Hazırlık
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Kupası
Kupa
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
U23 Milli Takım Hazırlık
U22 Milli Takım Hazırlık
U21 Milli Takım Hazırlık
U20 Milli Takım Hazırlık
U19 Milli Takım Hazırlık
U18 Milli Takım Hazırlık
U17 Milli Takım Hazırlık
U16 Milli Takım Hazırlık
U15 Milli Takım Hazırlık
Toulon Dünya Gençlik Festivali
COTIF Turnuvası
Mediterranean Games
Pan Amerika Oyunları
Islamic Solidarity Games
CAC Oyunları
Granatkin Kupası U18
Tournoi U20 4 Nations
Arap Şampiyonası U20
Arap Şampiyonası U17
Bolivarian Games Men
Kadınlar Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları (Kadınlar)
Kadınlar Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan Amerika Oyunları Kadınlar
Kadınlar CAC Oyunları
Hazırlık Kadınlar
Algarve Kupası
Tournoi de France
Kadınlar Kupa
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Kadınlar Istria Kupası
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Uluslar Turnuvası
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Kadınlar Dünya Kupası U20
Kadınlar U17 Dünya Kupası
U21 National Team Friendlies Women
Gençlik Kadınlar Hazırlık
U23 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U20 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U19 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U18 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U17 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U16 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Copa America
Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano U20
Güney Amerika U17 Şampiyonası
Güney Amerika Gençlik Oyunları
Kadınlar Dünya Kupası G. Amerika Elemeleri
Güney Amerika Kadınlar Oyunları
Kadınlar Sudamericano U20
Kadınlar Sudamericano u17
CONCACAF Gold Cup
CONCACAF Gold Cup Eleme
K.Amerika-Karayipler Elemeleri
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Karayipler Kupası
Caribbean Cup Qualification
CONCACAF Federasyonlar Kupası Play-off
Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
CA Oyunları
CONCACAF u20
Concacaf U20 Qualification
CONCACAF U17
Concacaf U17 Qualification
Kadınlar Dünya Kupası CONCACAF Elemeleri
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Oyunları Kadınlar
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Kadınlar U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Kadınlar U17
Concacaf Women's U17 Qualification
CONCACAF Uluslar Kupası
Kadınlar Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
Copa America Elemeler
CONCACAF Öncesi Şampiyonası
Kadınlar Karayipler Kupası
Women's Caribbean Cup Qualification
OFC Uluslar Kupası
Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
OFC Pasifik Oyunları
Olympic Qualifying Oceania
OFC u20 Şampiyonası
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
Kadınlar Pacific Oyunları
OFC Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Play-Off
U20 Kadınlar Şampiyonası
OFC U19 Women's Championship
OFC u17 Şampiyonası
Real Madrid CF U19
Özet
Maçlar
Kadro
İstatistikler
Transferler
Kupalar
Stadyum
26 de Febrero U19
AD San Juan U19
Acodetti U19
Albacete U19
Alboraya U19
Alcorcón U19
Alhendín U19
Almería U19
Alzira U19
Antiguoko U19
Arenas Getxo U19
Arosa U19
Arucas U19
Athletic Club U19
Atl Madrileño U19
Atlético Madrid U19
Atlético Paso U19
Atlético Perines U19
Badalona U19
Bansander U19
Barcelona U19
CD San José U19
Calavera U19
Celta de Vigo U19
Choco U19
Compostela U19
Constància U19
Cornellà U19
Coruxo U19
Covadonga U19
Cádiz U19
Córdoba U19
Damm U19
Deportivo Alavés U19
Deportivo Coruña U19
Durango U19
EFB Miguelturra U19
Eibar U19
Elche U19
Espanyol U19
FC Cartagena U19
Fuenlabrada U19
Gavà U19
Gazte Berriak U19
Getafe U19
Girona U19
Granada U19
Huesca U19
Huracán U19
Inter Amistad U19
Juventud Laguna U19
Kelme U19
La Cañada Atlético U19
La Cruz U19
La Oliva U19
Las Palmas U19
Leganés U19
Leioa U19
Levante U19
Logroño U19
Lugo U19
Mallorca U19
Marbella U19
Marino U19
Marítima U19
Mensajero U19
Mercantil U19
Málaga U19
Mérida U19
Numancia U19
Osasuna U19
Patacona U19
Platges Calvià U19
Racing Club Zaragoza U19
Racing Santander U19
Ranero U19
Rayo Alcobendas U19
Rayo Majadahonda U19
Rayo Vallecano U19
Real Betis U19
Real Madrid U19
Real Murcia U19
Real Oviedo U19
Real Sociedad U19
Real Valladolid U19
Real Zaragoza U19
Revilla U19
Roda U19
SS Reyes U19
Sabadell U19
San Francisco U19
San Félix U19
Santutxu U19
Sevilla U19
Sobradillo U19
Sporting Atlético U19
Sporting Gijón U19
Séneca U19
Tenerife U19
Tomares U19
Txantrea U19
UCAM Murcia U19
UD Logroñés U19
UD Melilla U19
UD San Fernando U19
Universitario U19
Unión Adarve U19
Unión Viera U19
Val Miñor U19
Valencia U19
Vasconia U19
Veriña U19
Villarreal U19
Xerez Deportivo U19
Bilgi
Adres
Madrid
Ülke
İspanya
Stadyum
İsim
Estadio Alfredo Di Stéfano
Şehir
Madrid
Kapasite
6500
Video:
Maçlar
Lig:
Tüm
U18 Ligi
U19 Kral Kupası
UEFA Gençlik Ligi
Göster:
Tüm
İçeride
Dışarıda
« Önceki
Sonraki »
Tarih
Lig
Sonuç
Ev sahibi
Skor/Süre
Misafir takım
17/03/24
U1L
Real Madrid U19
0 - 2
Atlético Madrid U19
27/03/24
U1L
Inter Amistad U19
0 - 2
Real Madrid U19
06/04/24
U1L
Real Madrid U19
3 - 1
Real Valladolid U19
14/04/24
U1L
Getafe U19
0 - 2
Real Madrid U19
20/04/24
U1L
Real Madrid U19
4 - 0
Fuenlabrada U19
27/04/24
U1L
Mérida U19
17 : 30
Real Madrid U19
05/05/24
U1L
Real Madrid U19
-
Rayo Alcobendas U19
Kadro
Şuan
İstatistikler
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
Kaleciler
Fran González
18 yaşında
0
0
Álvaro González
17 yaşında
0
0
Ferrán Quetglás
18 yaşında
0
0
Defans
Diego Aguado
17 yaşında
0
0
Y. Lekhedim
18 yaşında
0
0
Axel Espínola
19 yaşında
0
0
Jesús Fortea
17 yaşında
0
0
Joan Martínez
16 yaşında
0
0
Ariel Nkoghe
17 yaşında
0
0
Cristian Perea
18 yaşında
0
0
Jacobo Ramón
19 yaşında
0
0
Manu Serrano
20 yaşında
0
0
Orta Saha
Paulo Iago
17 yaşında
0
0
Chema Andrés
18 yaşında
0
0
Cestero
18 yaşında
0
0
Hugo de Llanos
19 yaşında
0
0
Baba
18 yaşında
0
0
Pol Durán
17 yaşında
0
0
Pol Fortuny
19 yaşında
0
0
Roberto Martín
17 yaşında
0
0
Joan Mascaró
18 yaşında
0
0
Dani Meso
18 yaşında
0
0
Manuel Ángel
20 yaşında
0
0
Antonio Moreno
18 yaşında
0
0
César Palacios
19 yaşında
0
0
N. Paz
19 yaşında
0
0
Nico Sánchez
18 yaşında
0
0
David Serrano
19 yaşında
0
0
Forvetler
Jaime Barroso
16 yaşında
0
0
Iker Bravo
19 yaşında
0
0
Gonzalo García
20 yaşında
0
0
Álvaro Ginés
19 yaşında
0
0
Daniel Yáñez
17 yaşında
0
0
Koç
Arbeloa
Fan sayfası
Kendinizinkini ekleyin.
Henüz fantezi bulunamadı.
Kupalar
Lig
Bölge
Toplam
UEFA Gençlik Ligi
Avrupa
1
U18 Ligi
İspanya
2
U19 Kral Kupası
İspanya
3
Toplam
6
U18 Ligi Puan Durumu
#
Takım
O
AV
P
1
Atlético Madri…
28
+60
72
2
Real Madrid U19
28
+49
65
3
Leganés U19
28
+23
57
4
Rayo Majadahon…
28
+8
52
5
Rayo Vallecano U19
28
+15
49
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.