Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Fikstür
Ligler
Yerel Kulüp Ligleri
Premier Lig
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Hepsini gör
Uluslararası Kulüp Ligleri
Avrupa
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Süper Kupa
Asya
Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
G. Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Hepsini gör
Ulusal
Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları
Avrupa Şampiyonası
Copa America
Gold Cup
Asya Kupası
Afrika Uluslar Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Dünya Kupası U20
Avrupa u21 Şamp.
Hepsini gör
Youth
Ulusal
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U19 Şampiyonası
Sudamericano U20
Kulüp
U21 Premier Lig 1
Primavera Şampiyonası
Bundesliga U19
Hepsini gör
Takımlar
Kulüp takımları
Barcelona
Real Madrid
Manchester United
Arsenal
Liverpool
Hepsini gör
Internazionale
Milan
Bayern Münih
Porto
Boca Juniors
Ulusal takımlar
İspanya
Hollanda
Almanya
İngiltere
Brezilya
Hepsini gör
Arjantin
İtalya
Portekiz
Fransa
Rusya
Daha Fazlası
FIFA Sıralamalar
H2H Karşılaştırma
Oyuncular
Ligler
Yerel Kulüp Ligleri
Premier Lig
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Hepsini gör
Uluslararası Kulüp Ligleri
Avrupa
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Süper Kupa
Asya
Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
G. Amerika
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Hepsini gör
Ulusal
Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları
Avrupa Şampiyonası
Copa America
Gold Cup
Asya Kupası
Afrika Uluslar Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Dünya Kupası U20
Avrupa u21 Şamp.
Hepsini gör
Youth
Ulusal
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U19 Şampiyonası
Sudamericano U20
Kulüp
U21 Premier Lig 1
Primavera Şampiyonası
Bundesliga U19
Hepsini gör
Takımlar
Oyuncular
TR Ligler
Süper Lig
1. Lig
2. Lig
3. Lig
Bölgesel Amatör Lig
Kupa
Spor Toto Kupası
Süper Kupa
A2 Ligi
U21 Ligi Süper Lig
U21 Ligi 1.Lig
U21 Ligi Süper Kupa
U19 Elit Ligi
U19 Elit B Ligi
U19 Elit Lig Süper Kupa
Kadınlar 1.Lig
Kadın 1. Ligi
Milli Küme
Mahallî Ligi
Play-offs 1/2
Bölgesel Amatör Ligler
Regional Leagues 2. Lig
2. Lig Promotion
3. Lig Promotion
Elit Akademi Ligleri
U18 Elit Ligi
Kadınlar 2. Ligi
Kadinlar 3. Ligi
Atatürk Cup
Deprem Cup
Federation Cup
Cemal Gürsel Cup
Donanma Cup
TSYD Kupası
Chancellor Cup
Youth & Sports Ministry Cup
50 Year Cup
Yerel Kulüp Ligleri
ABD
Afganistan
Almanya
Andora
Angola
Antigua ve Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Aruba
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
Bahreyn
Bangladeş
Barbados
Belçika
Belize
Benin
Bermuda
Beyaz Rusya
Birleşik Arap Emirlikleri
Bolivya
Bosna-Hersek
Botsvana
Brezilya
Brunei Darüsselam
Bulgaristan
Burkina Faso
Burundi
Butan
Çad
Cayman Adaları
Cebelitarık
Çek Cumhuriyeti
Cezayir
Cibuti
Çin
Cook Adaları
Danimarka
Demokratik Kongo
Dominik Cumh.
Ekvador
El Salvador
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fiji
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Fransa
Fransız Ginesi
Gabon
Galler
Gambiya
Gana
Gine
Grenada
Guadelupe
Guam
Guatemala
Güney Afrika
Güney Kore
Gürcistan
Guyana
Haiti
Hindistan
Hırvatistan
Hollanda
Honduras
Hong Kong
İngiliz Virjin Adaları
İngiltere
Irak
İran
İrlanda
İskoçya
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kırgızistan
Kolombiya
Kongo
Kosova
Kosta Rika
Küba
Kurasao
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Laos
Lesoto
Letonya
Liberya
Libya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Madagaskar
Makau
Makedonya
Malavi
Maldivler
Malezya
Mali
Malta
Martinik
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Moritanya
Morityus
Mozambik
Myanmar
Nepal
Nijer
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Özbekistan
Pakistan
Panama
Papua Yeni Gine
Paraguay
Peru
Polonya
Portekiz
Portoriko
Reunion
Romanya
Ruanda
Rusya
Saint Kitts ve Nevis
Samoa
San Marino
Sao Tome ve Principe
Senegal
Sierra Leone
Şili
Singapur
Sırbistan
Sırbistan Karadağ
Slovakya
Slovenya
Solomon Adaları
Somali
Sri Lanka
Sudan
Surinam
Suriye
Suudi Arabistan
Svaziland
Tacikistan
Tahiti
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Togo
Trinidad ve Tobago
Tunus
Türkiye
Türkmenistan
Turks ve Caicos Adaları
Uganda
Ukrayna
Umman
Ürdün
Uruguay
Venezuela
Vietnam
Yemen
Yeni Kaledonya
Yeni Zellanda
Yeşil Burun Adaları
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Uluslararası Kulüp Ligleri
CAF Şampiyonlar Ligi
CAF Konfederasyon Kupası
CAF Süper Kupası
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
AFC Şampiyonlar Ligi
AFC Kupası
Körfez Kulüpler Şampiyonlar Ligi
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC Başkanlık Kupası
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
Konferans Ligi
UEFA Süper Kupa
Algarve Football Cup
Premier Lig Uluslararası Kupası
UEFA Gençlik Ligi
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
InterToto Kupası
NextGen Serileri
Setanta Kupası
Baltık Ligi
Baltık Şampiyonlar Kupası
Livonia Cup
Livonian Winter League
İskandinavya Royal Ligi
BeNe Kadınlar Süper Kupa Final
All-Island Cup
Dünya Kulüpler Kupası
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Hazırlık Kulüpler
Karma Hazırlık
Arap Kulüpler Şampiyonası
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Kupası
EuroAmericana Kupası
Emirates Kupası
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Kupası
Dünya Kulüpler Kupası
Uluslararası Şampiyonlar Kupası
Istria Winter Cup
J Lig Asya Challenge
J Lig World Challenge
Pasifik Şampiyonası
Premier Lig Asya Kupası
Premier League Summer Series
EuroAmericana Süper Kupa
Suruga Bank Şampiyonası
Atlantik Kupası
Kış Kupası
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Gençlik Viareggio Kupası
KAIF Trophy
Kadınlar Hazırlık
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Karışık Kadınlar Hazırlık
Gençler Kulüpler Kadın Hazırlık
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Gençler Kulüp Hazırlık
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
CFU Klüpler Şampiyonası
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
CONCACAF League
Kupa Galipleri Kupası
Devler Kupası
Süper Ligi
UNCAF Kulüpler Kupası
OFC Şampiyonlar Ligi
Ulusal takımlar
Afrika Uluslar Kupası
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Dünya Kupası Afrika Elemeleri
Afrika Uluslar Şampiyonası
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
Afrika Oyunları
Afrika U23 Uluslar Kupası
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Afrika U20 Uluslar Kupası
Africa U20 Cup of Nations Qualification
Afrika U17 Uluslar Kupası
Africa U17 Cup of Nations Qualification
Afrika Kadınlar Uluslar Kupası
Africa Women Cup of Nations Qualification
CAF Kadınlar Olimpiyat Elemeleri
CECAFA Senior Challenge Kupası
CECAFA U20 Championship
Kadınlar Senior Challenge Kupası
COSAFA Kupası
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
CAF Kadınlar Şampiyonası U20
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nil Kıyısı Turnuvası
Asya Kupası
Asya Kupası Elemeleri
Dünya Kupası Asya Elemeleri
Asya Oyunları
AFF Şampiyonası
AFF Championship Qualification
Güney Asya Futbol Federasyonu Şampiyonası
Batı Asya Federasyon Şampiyonası
CAFA Nations Cup
EAFF Doğu Asya Kupası
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Körfez Kupası
AFC U23 Şampiyonası
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Körfez Olimpik Takımlar Kupası
Güneydoğu Asya Oyunları
AFC Asya Kupası U22
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası
AFC U19 Championship Qualification
AFC U19 Şampiyonası
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Körfez Kupası U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U17 Şampiyonası
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Şampiyonası
Asya Kupası Kadınlar
Asya Kupası Kadınlar Elemeleri
Kadınlar Asya Olimpiyat Elemeleri
Kadınlar Asya Oyunları
Kadınlar Güneydoğu Asya Oyunları
EAFF Kadınlar Doğu Asya Kupası
EAFF Football Championship Women Qualification
Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
Güney Asya Futbol Federasyonu Kadınlar Şampiyonası
CAFA Women's Championship
WAFF Kadınlar Şampiyonası
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Şampiyonası Kadınlar
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Şampiyonası Kadınlar
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
AFC Doğu Asya Oyunları
Vietnamese International U21 Championship
Kadınlar Doğu Asya Oyunları
AFC Challenge Kupası
Nehru Kupası
Avrupa Şampiyonası
Avrupa Şampiyonası Eleme
Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Uluslar Ligi
Baltık Kupası
Avrupa U21 Şampiyonası
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Şampiyonası
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Şampiyonası
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA Women's Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
UEFA Women's Nations League
Kadınlar Avrupa Olimpiyat Elemeleri Play-Off
UEFA U19 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Kadınlar Şampiyonası
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Uluslararası Algarve Turnuvası U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Uluslar Kupası
Dünya Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Olimpiyat Oyunları
Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
Kıtalararası Olimpiyat Play-off
Hazırlık Ülkeler
Fifa-Dışı Hazırlık
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Kupası
Kupa
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
U23 Milli Takım Hazırlık
U22 Milli Takım Hazırlık
U21 Milli Takım Hazırlık
U20 Milli Takım Hazırlık
U19 Milli Takım Hazırlık
U18 Milli Takım Hazırlık
U17 Milli Takım Hazırlık
U16 Milli Takım Hazırlık
U15 Milli Takım Hazırlık
Toulon Dünya Gençlik Festivali
COTIF Turnuvası
Mediterranean Games
Pan Amerika Oyunları
Islamic Solidarity Games
CAC Oyunları
Granatkin Kupası U18
Tournoi U20 4 Nations
Arap Şampiyonası U20
Arap Şampiyonası U17
Bolivarian Games Men
Kadınlar Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları (Kadınlar)
Kadınlar Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan Amerika Oyunları Kadınlar
Kadınlar CAC Oyunları
Hazırlık Kadınlar
Algarve Kupası
Tournoi de France
Kadınlar Kupa
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Kadınlar Istria Kupası
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Uluslar Turnuvası
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Kadınlar Dünya Kupası U20
Kadınlar U17 Dünya Kupası
U21 National Team Friendlies Women
Gençlik Kadınlar Hazırlık
U23 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U20 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U19 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U18 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U17 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U16 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Copa America
Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
Sudamericano U20
Güney Amerika U17 Şampiyonası
Güney Amerika Gençlik Oyunları
Kadınlar Dünya Kupası G. Amerika Elemeleri
Güney Amerika Kadınlar Oyunları
Kadınlar Sudamericano U20
Kadınlar Sudamericano u17
CONCACAF Gold Cup
CONCACAF Gold Cup Eleme
K.Amerika-Karayipler Elemeleri
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Karayipler Kupası
Caribbean Cup Qualification
CONCACAF Federasyonlar Kupası Play-off
Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
CA Oyunları
CONCACAF u20
Concacaf U20 Qualification
CONCACAF U17
Concacaf U17 Qualification
Kadınlar Dünya Kupası CONCACAF Elemeleri
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Oyunları Kadınlar
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Kadınlar U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Kadınlar U17
Concacaf Women's U17 Qualification
CONCACAF Uluslar Kupası
Kadınlar Olimpiyatlar CONCACAF Elemeleri
Copa America Elemeler
CONCACAF Öncesi Şampiyonası
Kadınlar Karayipler Kupası
Women's Caribbean Cup Qualification
OFC Uluslar Kupası
Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
OFC Pasifik Oyunları
Olympic Qualifying Oceania
OFC u20 Şampiyonası
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Kadınlar Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
Kadınlar Pacific Oyunları
OFC Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Play-Off
U20 Kadınlar Şampiyonası
OFC U19 Women's Championship
OFC u17 Şampiyonası
Hazırlık Kulüpler
Özet
Maçlar
Oyuncular
Arşiv
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
>
Club Friendlies 1
Club Friendlies 2
Club Friendlies 3
Club Friendlies 4
Dünya
Hazırlık Kulüpler
2022
Club Friendlies 1
Club Friendlies 2
Club Friendlies 3
Club Friendlies 4
Dünya Kupası
Konfederasyonlar Kupası
Olimpiyat Oyunları
Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
Kıtalararası Olimpiyat Play-off
Hazırlık Ülkeler
Fifa-Dışı Hazırlık
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Kupası
Kupa
Arnold Clark Cup
Dünya Kulüpler Kupası
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Hazırlık Kulüpler
Karma Hazırlık
Diğer Turnuvalar
Arap Kulüpler Şampiyonası
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Kupası
EuroAmericana Kupası
Emirates Kupası
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Kupası
Dünya Kulüpler Kupası
Uluslararası Şampiyonlar Kupası
Istria Winter Cup
J Lig Asya Challenge
J Lig World Challenge
MLS All-Star
Pasifik Şampiyonası
Premier Lig Asya Kupası
Premier League Summer Series
EuroAmericana Süper Kupa
Suruga Bank Şampiyonası
Atlantik Kupası
Joan Gamper Kupası
Kış Kupası
World Pro Soccer Classic
Intercontinental Cup
Olympics Intercontinental Play-offs Women
King's Cup
Lunar New Year Cup
Dünya Kupası U20
Dünya Kupası U17
U23 Milli Takım Hazırlık
U22 Milli Takım Hazırlık
U21 Milli Takım Hazırlık
U20 Milli Takım Hazırlık
U19 Milli Takım Hazırlık
U18 Milli Takım Hazırlık
U17 Milli Takım Hazırlık
U16 Milli Takım Hazırlık
U15 Milli Takım Hazırlık
Toulon Dünya Gençlik Festivali
COTIF Turnuvası
Mediterranean Games
Pan Amerika Oyunları
Islamic Solidarity Games
CAC Oyunları
Copa Mitad del Mundo
Granatkin Kupası U18
Tournoi U20 4 Nations
Arap Şampiyonası U20
Arap Şampiyonası U17
Bolivarian Games Men
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Gençlik Viareggio Kupası
Diğer Gençler Turnuvaları
Kadınlar Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları (Kadınlar)
Kadınlar Dünya Kupası Kıtalararası Playofflar
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan Amerika Oyunları Kadınlar
Kadınlar CAC Oyunları
Hazırlık Kadınlar
Algarve Kupası
Tournoi de France
Kadınlar Kupa
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Kadınlar Istria Kupası
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Uluslar Turnuvası
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Kadınlar Hazırlık
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Karışık Kadınlar Hazırlık
Kadınlar Dünya Kupası U20
Kadınlar U17 Dünya Kupası
Gençlik Kadınlar Hazırlık
U21 National Team Friendlies Women
U23 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U20 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U19 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U18 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U17 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U16 Kadınlar Milli Takım Hazırlık
U15 National Team Friendlies Women
Gençler Kulüpler Kadın Hazırlık
Copa RS U20
Gençler Kulüp Hazırlık
Diğer Kadınlar Turnuvaları
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
Bangabandhu Gold Cup
Copa Ibérica
ICC Futures Boys
ICC Futures Girls
Alkass International Cup
Maçlar
Gün
Ev sahibi
Skor/Süre
Misafir takım
Çarşamba
05/01/2022
FT
Grün-Weiß Neukölln
2 - 3
Türkiyemspor
Cumartesi
08/01/2022
FT
Győri ETO
2 - 1
Mosonmagyaróvári TE
Cumartesi
08/01/2022
FT
Empor Berlin
5 - 1
Berolina Stralau
Cumartesi
08/01/2022
FT
Anker Wismar
1 - 1
Pampow
Pazar
09/01/2022
FT
TSV Mariendorf
4 - 4
Sparta Lichtenberg
Salı
11/01/2022
18:30
Hertha Zehlendorf
-
Berlin Türkspor
Çarşamba
12/01/2022
FT
Sparta Lichtenberg
0 - 3
BSC Süd 05
Çarşamba
12/01/2022
19:30
Westfalia Herne
-
Sodingen
Perşembe
13/01/2022
FT
Stern Marienfelde
5 - 0
Stern Britz
Cuma
14/01/2022
14:00
Rohožník
-
Rača
Cumartesi
15/01/2022
FT
Benátky nad Jizerou
2 - 2
Zenit Čáslav
Cumartesi
15/01/2022
FT
Baník Sokolov
0 - 2
Baník Souš
Cumartesi
15/01/2022
FT
Rozova dolina
3 - 2
Sayana Haskovo
Cumartesi
15/01/2022
FT
Radunia Stężyca
4 - 2
Jaguar Gdańsk
Cumartesi
15/01/2022
FT
Teplice II
4 - 2
Sokol Hostouň
Cumartesi
15/01/2022
FT
Dabas
1 - 0
Budaörs
Cumartesi
15/01/2022
FT
Slavoj Trebišov
4 - 0
Spišská Nová Ves
Cumartesi
15/01/2022
FT
Kazincbarcika
2 - 1
Diósgyőr II
Cumartesi
15/01/2022
FT
Frohnauer SC
4 - 0
Blau-Weiß 90 Berlin
Cumartesi
15/01/2022
FT
Eldense
2 - 2
UCAM Murcia
Cumartesi
15/01/2022
11:00
Atletik Kuklen
-
Maritsa Plovdiv
Cumartesi
15/01/2022
FT
Hutnik Kraków
4 - 3
Garbarnia Kraków
Cumartesi
15/01/2022
FT
Lokomotiv Mezdra
3 - 1
Levski Chepintsi
Cumartesi
15/01/2022
FT
Rudeš
3 - 2
Jarun
Cumartesi
15/01/2022
FT
Győri ETO
5 - 2
Szolnoki MÁV
Cumartesi
15/01/2022
13:00
Lokomotiv Mezdra
-
Peshtera Galata
Cumartesi
15/01/2022
FT
Radnik Sesvete
2 - 1
Lučko
Cumartesi
15/01/2022
FT
Spartak Varna
5 - 0
Chernomorets Burgas
Cumartesi
15/01/2022
FT
Karnobat
0 - 2
Sozopol
Cumartesi
15/01/2022
FT
Gedania Gdańsk
3 - 1
Przodkowo
Cumartesi
15/01/2022
FT
Frýdek-Místek
1 - 1
Zlín II
Cumartesi
15/01/2022
FT
Kaan-Marienborn
4 - 0
Olpe
Cumartesi
15/01/2022
15:00
Sturm Graz II
-
Mettersdorf
Cumartesi
15/01/2022
FT
Hagen 1911
0 - 5
Sprockhövel
Cumartesi
15/01/2022
FT
Krefeld-Fischeln
3 - 1
TuRU 1880 Düsseldorf
Pazar
16/01/2022
FT
Mladá Boleslav II
2 - 0
Kladno
Pazar
16/01/2022
FT
Slavia Prag II
3 - 3
Sokol Zivanice
Pazar
16/01/2022
FT
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
2 - 2
Vihar Slavyanovo
Pazar
16/01/2022
FT
Rostocker FC
1 - 0
Dynamo Schwerin
Pazar
16/01/2022
FT
Bövinghausen
3 - 4
FSV Duisburg
Pazar
16/01/2022
FT
Niederhöchstadt
1 - 3
SV Zeilsheim
Pazartesi
17/01/2022
FT
Peñarol
4 - 0
Barracas Central
Salı
18/01/2022
FT
Zlín II
0 - 1
Baník Ostrava II
Salı
18/01/2022
FT
Rabotnički
2 - 1
Treska
Salı
18/01/2022
19:00
Schöneberg
-
Stern
Çarşamba
19/01/2022
FT
Pirin Blagoevgrad
3 - 0
Strumska slava
Çarşamba
19/01/2022
FT
Dubrava Zagreb
4 - 1
Lučko
Çarşamba
19/01/2022
FT
Dabas
2 - 3
Rákosmenti KSK
Çarşamba
19/01/2022
FT
Pirin Blagoevgrad II
0 - 2
CSKA 1948 Sofia II
Çarşamba
19/01/2022
FT
Diósgyőr
4 - 1
Békéscsaba
Çarşamba
19/01/2022
FT
Radnik Sesvete
5 - 0
HAŠK
Çarşamba
19/01/2022
FT
Zawisza Bydgoszcz
1 - 1
Sportis Łochowo
Çarşamba
19/01/2022
FT
Humenné
4 - 3
Stará Ľubovňa
Çarşamba
19/01/2022
FT
Babelsberg
7 - 1
Grün-Weiß Golm
Çarşamba
19/01/2022
FT
Bövinghausen
0 - 0
Holzwickeder SC
Çarşamba
19/01/2022
FT
Bergisch Gladbach
3 - 0
TuRU 1880 Düsseldorf
Çarşamba
19/01/2022
FT
Stern
0 - 0
Brandenburg 03
Perşembe
20/01/2022
19:30
Rheingold Poll
-
Hürth
Perşembe
20/01/2022
19:30
Falkensee-Finkenkrug
-
SCC Berlin
Cuma
21/01/2022
FT
Krasava Odintsovo
2 - 3
Peresvet
Cuma
21/01/2022
14:00
Struga
-
Renova
Cuma
21/01/2022
FT
Petržalka
5 - 1
Slovan Ivanka
Cuma
21/01/2022
18:30
Union Vöcklamarkt
-
Salzburg II
Cuma
21/01/2022
20:00
Brandenburg 03
-
Berliner SC
Cumartesi
22/01/2022
FT
Sigma Olomouc II
1 - 1
Uničov
Cumartesi
22/01/2022
FT
Admira Prag
3 - 3
Sokol Zápy
Cumartesi
22/01/2022
FT
Uherský Brod
5 - 0
Valašské Meziříčí
Cumartesi
22/01/2022
10:00
Hradec Králové II
-
Letohrad
Cumartesi
22/01/2022
10:00
Dabas
-
Dunaharaszti MTK
Cumartesi
22/01/2022
FT
Chlumec nad Cidlinou
1 - 0
Sparta Kolín
Cumartesi
22/01/2022
FT
Dubnica
1 - 0
Jednota Bánová
Cumartesi
22/01/2022
FT
Etar VT
3 - 1
Zagorets
Cumartesi
22/01/2022
FT
Dubrava Zagreb
3 - 2
Radnik Sesvete
Cumartesi
22/01/2022
FT
Arsenal Česká Lípa
6 - 6
Velké Hamry
Cumartesi
22/01/2022
12:00
Kosmonosy
-
Benátky nad Jizerou
Cumartesi
22/01/2022
FT
Unia Janikowo
0 - 0
Pogoń Mogilno
Cumartesi
22/01/2022
FT
Dunav 2010
2 - 2
Dobrudzha 1919
Cumartesi
22/01/2022
12:45
Humenné
-
Podbrezová
Cumartesi
22/01/2022
FT
Znojmo
0 - 3
Skalica
Cumartesi
22/01/2022
FT
Lech Poznań II
3 - 3
Śląsk Wrocław II
Cumartesi
22/01/2022
FT
Starogard Gdański
1 - 2
Gedania Gdańsk
Cumartesi
22/01/2022
13:00
Montana
-
Yantra
Cumartesi
22/01/2022
FT
VSK Århus
1 - 4
Young Boys
Cumartesi
22/01/2022
FT
Žalgiris
2 - 2
Rīgas Futbola skola
Cumartesi
22/01/2022
FT
Peresvet
5 - 2
Kvant
Cumartesi
22/01/2022
FT
Septemvri Simitli
0 - 0
Septemvri Sofya
Cumartesi
22/01/2022
FT
Opatija
1 - 3
Kustošija
Cumartesi
22/01/2022
14:00
Neusiedl
-
Klingenbach
Cumartesi
22/01/2022
FT
Diósgyőr II
4 - 1
Salgótarjáni BTC
Cumartesi
22/01/2022
14:00
Wiener Viktoria
-
Parndorf
Cumartesi
22/01/2022
FT
Waldhof Mannheim II
2 - 0
Mechtersheim
Cumartesi
22/01/2022
FT
Spartak Varna II
3 - 0
Lokomotiv Ruse
Cumartesi
22/01/2022
FT
Zlín II
2 - 5
Slovácko II
Cumartesi
22/01/2022
FT
Zatoka Braniewo
2 - 2
Huragan Morąg
Pazar
23/01/2022
11:00
Iváncsa
-
Siófok
Pazar
23/01/2022
13:00
Soroksár SC
-
Diósgyőr
Pazar
23/01/2022
FT
BoRusya Freialdenhoven
8 - 0
Bonn-Endenich
Pazar
23/01/2022
FT
Bytovia Bytów
0 - 1
Chojniczanka Chojnice II
Pazar
23/01/2022
13:00
Vihar Slavyanovo
-
Botev Ihtiman
Pazar
23/01/2022
FT
Ajka
2 - 2
Pápai Perutz
Pazar
23/01/2022
FT
Bretzenheim
3 - 2
Walluf
Pazar
23/01/2022
FT
Duisburger SpV
1 - 2
Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Pazar
23/01/2022
FT
SV Zeilsheim
4 - 1
Niedernhausen
Pazar
23/01/2022
15:00
Meinerzhagen
-
YEG Hassel
Pazar
23/01/2022
FT
SF Niederwenigern
1 - 1
Wattenscheid 09
Pazar
23/01/2022
FT
Slovan Hlohovec
3 - 3
Pezinok
Pazartesi
24/01/2022
FT
Slovan Duslo Šaľa
3 - 3
Rača
Pazartesi
24/01/2022
FT
Viktoria Otrokovice
2 - 3
Slavičín
Salı
25/01/2022
FT
Yantra
2 - 2
Zagorets
Salı
25/01/2022
FT
Karviná II
0 - 5
Frýdek-Místek
Salı
25/01/2022
FT
Traiskirchen
2 - 1
Schwechat
Salı
25/01/2022
19:00
Chemie Premnitz
-
BSC Süd 05
Salı
25/01/2022
FT
Hoffenheim II
4 - 2
Neckarsulmer SU
Salı
25/01/2022
FT
TSV Steinbach
7 - 1
Waldgirmes
Salı
25/01/2022
FT
Gronau
2 - 1
Bayern Alzenau
Salı
25/01/2022
FT
Hennef 05
5 - 2
Eintracht Hohkeppel
Çarşamba
26/01/2022
FT
Petržalka
4 - 0
Znojmo
Çarşamba
26/01/2022
FT
Etar VT II
1 - 2
Beroe II
Çarşamba
26/01/2022
FT
Strumska slava
0 - 2
Sportist Svoge
Çarşamba
26/01/2022
FT
Kazincbarcika
1 - 2
FC Košice
Çarşamba
26/01/2022
FT
Radnik Sesvete
2 - 1
Opatija
Çarşamba
26/01/2022
FT
Slovan Duslo Šaľa
1 - 6
Komárno
Çarşamba
26/01/2022
FT
Dubrava Zagreb
3 - 2
Kustošija
Çarşamba
26/01/2022
FT
Cuiavia Inowrocław
0 - 5
Unia Solec Kujawski
Çarşamba
26/01/2022
FT
Sturm Graz II
4 - 1
Wildon
Çarşamba
26/01/2022
FT
Karben
1 - 4
FSV Frankfurt
Çarşamba
26/01/2022
FT
Meerbusch
0 - 2
Büderich
Çarşamba
26/01/2022
19:30
Westfalia Herne
-
Wanne
Çarşamba
26/01/2022
FT
Hessen Dreieich
6 - 0
Niedernhausen
Perşembe
27/01/2022
FT
Ludogorets II
3 - 0
Yantra
Perşembe
27/01/2022
FT
Mülheimer
0 - 2
FSV Duisburg
Perşembe
27/01/2022
FT
Schlebusch
0 - 0
Monheim
Perşembe
27/01/2022
FT
SV Zeilsheim
7 - 1
Germania Schwanheim
Cuma
28/01/2022
FT
Târgu Secuiesc
2 - 3
Brașov Steagul Renaște
Cuma
28/01/2022
FT
Peresvet
1 - 2
Saturn
Cuma
28/01/2022
FT
Dubnica
3 - 0
Viktoria Otrokovice
Cuma
28/01/2022
FT
Ludogorets III
3 - 2
Spartak Varna II
Cuma
28/01/2022
12:00
Strumska slava
-
Bdin
Cuma
28/01/2022
FT
Atletik Kuklen
2 - 1
Sokol '96
Cuma
28/01/2022
FT
Olimpia Elbląg
1 - 0
Bałtyk Gdynia
Cuma
28/01/2022
18:00
Union Gamlitz
-
Bad Gleichenberg
Cuma
28/01/2022
FT
Karviná II
3 - 3
Vratimov
Cuma
28/01/2022
FT
Neuhofen / Ried II
1 - 0
Grödig
Cuma
28/01/2022
FT
Leobendorf
4 - 0
Schwechat
Cuma
28/01/2022
FT
Sturm Graz II
10 - 0
Feldbach
Cuma
28/01/2022
19:15
Fürstenfeld
-
Fehring
Cumartesi
29/01/2022
FT
Sigma Olomouc II
10 - 0
Šumperk
Cumartesi
29/01/2022
FT
Hradec Králové II
8 - 0
Dvůr Králové
Cumartesi
29/01/2022
FT
Tiszaújváros
1 - 3
Jászberényi Vasas
Cumartesi
29/01/2022
10:00
Bumprom
-
Gomelzheldortrans
Cumartesi
29/01/2022
FT
Brandýs nad Labem
2 - 1
Admira Praha II
Cumartesi
29/01/2022
FT
Zagorets
2 - 1
Sayana Haskovo
Cumartesi
29/01/2022
10:30
Sparta Prag II
-
Uherský Brod
Cumartesi
29/01/2022
10:30
Arsenal Česká Lípa
-
Sparta Kutná Hora
Cumartesi
29/01/2022
FT
Mosonmagyaróvári TE
2 - 0
SC Sopron
Cumartesi
29/01/2022
FT
Humenné
2 - 1
Spišská Nová Ves
Cumartesi
29/01/2022
FT
Bałtyk Gdynia
3 - 2
KS Wierzyca Pelplin
Cumartesi
29/01/2022
11:00
Lech Poznań II
-
Unia Janikowo
Cumartesi
29/01/2022
FT
Rákosmenti KSK
3 - 3
BKV Előre
Cumartesi
29/01/2022
FT
Olimpia Grudziądz
2 - 1
Starogard Gdański
Cumartesi
29/01/2022
FT
Radnik Sesvete
2 - 0
Kustošija
Cumartesi
29/01/2022
FT
Gleisdorf
6 - 1
Bruck
Cumartesi
29/01/2022
FT
Holbaek
1 - 1
B 73 Slagelse
Cumartesi
29/01/2022
FT
Kosmonosy
5 - 1
Zenit Čáslav
Cumartesi
29/01/2022
FT
Brønshøj
1 - 1
Ringsted
Cumartesi
29/01/2022
FT
Vihar Slavyanovo
1 - 0
Cherven Bryag
Cumartesi
29/01/2022
12:00
Púchov
-
Dolný Kubín
Cumartesi
29/01/2022
FT
FC Košice
3 - 0
Partizán Bardejov
Cumartesi
29/01/2022
FT
Lovech
1 - 1
Yantra
Cumartesi
29/01/2022
FT
Jarota Jarocin
3 - 2
Stal Brzeg
Cumartesi
29/01/2022
FT
Głogovia Głogów Mał.
2 - 5
Czarni Połaniec
Cumartesi
29/01/2022
FT
Dubrava Zagreb
4 - 0
Opatija
Cumartesi
29/01/2022
FT
FV Bad Vilbel
2 - 5
Fernwald
Cumartesi
29/01/2022
14:00
Sokol Zápy
-
Benátky nad Jizerou
Cumartesi
29/01/2022
FT
Stadlau
2 - 2
Wiener Viktoria
Cumartesi
29/01/2022
FT
Zawisza Bydgoszcz
5 - 3
Jeziorak Iława
Cumartesi
29/01/2022
FT
Beroe II
0 - 4
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Cumartesi
29/01/2022
FT
SF Baumberg
4 - 1
Siegburger SV
Cumartesi
29/01/2022
FT
Jednota Bánová
2 - 1
Beluša
Cumartesi
29/01/2022
FT
UN Käerjéng
2 - 1
Fola Esch
Cumartesi
29/01/2022
FT
Spartak Varna II
1 - 4
Svetkavitsa Tg
Cumartesi
29/01/2022
15:30
VfR Mannheim
-
CfR Pforzheim
Cumartesi
29/01/2022
FT
FK Pardubice II
1 - 2
Náchod Deštné
Cumartesi
29/01/2022
FT
Dobre Miasto
3 - 2
Huragan Morąg
Pazar
30/01/2022
FT
Barcelona
1 - 1
River Plate
Pazar
30/01/2022
FT
Frýdek-Místek
4 - 1
Valašské Meziříčí
Pazar
30/01/2022
FT
Admira Prag
3 - 1
Baník Souš
Pazar
30/01/2022
12:00
Radunia Stężyca
-
Przodkowo
Pazar
30/01/2022
FT
Chojniczanka Chojnice
0 - 5
Kotwica Kołobrzeg
Pazar
30/01/2022
FT
Essentuki
0 - 0
Dynamo Makhachkala
Pazar
30/01/2022
FT
Riltsi
0 - 2
Septemvri Tervel
Pazar
30/01/2022
14:00
Bersenbrück
-
Verden 04
Pazar
30/01/2022
FT
Juventus Malchika
2 - 2
Cherven Bryag
Pazar
30/01/2022
FT
der Bosnier in Frankfurt
1 - 1
SV Zeilsheim
Pazar
30/01/2022
FT
TVD Velbert
3 - 1
Wattenscheid 09
Pazar
30/01/2022
FT
TuRU 1880 Düsseldorf
0 - 0
Alfter
Pazar
30/01/2022
FT
Hilden
3 - 0
Sprockhövel
Pazartesi
31/01/2022
01:30
CAI
-
Gimnasia Mendoza
Pazartesi
31/01/2022
FT
Timok
3 - 0
Hajduk Veljko
Salı
01/02/2022
17:00
Jiskra Ústí nad Orlicí
-
Viktoria Otrokovice
Salı
01/02/2022
FT
Žilina II
2 - 1
Námestovo
Salı
01/02/2022
FT
Fürstenfeld
5 - 2
Gleisdorf
Salı
01/02/2022
18:30
Wiener SC
-
Schwechat
Salı
01/02/2022
FT
Velbert
11 - 1
Wülfrath
Salı
01/02/2022
FT
Dersim Rüsselsheim
1 - 4
Rot-Weiß Walldorf
Salı
01/02/2022
FT
Eintracht Verlautenheide
2 - 3
Viktoria Arnoldsweiler
Salı
01/02/2022
FT
GVVV
3 - 2
DVS '33
Çarşamba
02/02/2022
FT
Chernomorets
8 - 0
Avangard Kursk
Çarşamba
02/02/2022
FT
Sigma Olomouc II
6 - 0
Karviná II
Çarşamba
02/02/2022
FT
Odorheiu Secuiesc
1 - 3
Brașov Steagul Renaște
Çarşamba
02/02/2022
FT
Marek
1 - 1
Etar VT
Çarşamba
02/02/2022
FT
Lovech
4 - 0
Dunav 2010
Çarşamba
02/02/2022
FT
Budućnost
1 - 2
Podgorica
Çarşamba
02/02/2022
FT
Žarkovo
0 - 2
Inđija
Çarşamba
02/02/2022
FT
Rudeš
1 - 0
Lučko
Çarşamba
02/02/2022
FT
SSU Poli Timişoara
7 - 0
Dumbrăviţa
Çarşamba
02/02/2022
FT
Spartak Myjava
0 - 0
Púchov
Çarşamba
02/02/2022
19:00
FV Bad Vilbel
-
FC 1906 Erlensee
Çarşamba
02/02/2022
FT
Beltinci
4 - 2
St. Anna
Çarşamba
02/02/2022
19:30
SF Baumberg
-
Deutz
Çarşamba
02/02/2022
FT
Meerbusch
10 - 2
Schwarz-Weiß Düsseldorf
Perşembe
03/02/2022
FT
Metaloglobus
6 - 0
Astra Ploieşti
Perşembe
03/02/2022
FT
Tuapse
0 - 2
Dynamo Makhachkala
Perşembe
03/02/2022
FT
Radunia Stężyca
4 - 0
Stolem Gniewino
Perşembe
03/02/2022
FT
Cronenberger SC
3 - 1
Bergisch Born
Perşembe
03/02/2022
FT
FSV Duisburg
3 - 3
Unterrath
Perşembe
03/02/2022
20:00
Reusrath
-
SSV Merten
Cuma
04/02/2022
FT
Trnje
2 - 6
Rudeš
Cuma
04/02/2022
FT
Dynamo Makhachkala
5 - 1
Alaniya Vladikavkaz II
Cuma
04/02/2022
FT
Rudeš
1 - 0
Lučko
Cuma
04/02/2022
18:00
VSK Århus
-
Skive
Cuma
04/02/2022
FT
Vidar
1 - 1
Brodd
Cuma
04/02/2022
FT
NŠ Drava
1 - 4
Rogaška
Cuma
04/02/2022
FT
Jahn Dinslaken-Hiesfeld
3 - 0
Sportfreunde Königshardt
Cumartesi
05/02/2022
FT
Brandýs nad Labem
0 - 2
Benátky nad Jizerou
Cumartesi
05/02/2022
FT
Hradec Králové II
2 - 0
Trutnov
Cumartesi
05/02/2022
FT
Sepsi II
1 - 2
Brașov Steagul Renaște
Cumartesi
05/02/2022
FT
Chernomorets
2 - 3
Volga Ulyanovsk
Cumartesi
05/02/2022
FT
Spišská Nová Ves
4 - 2
Gerlachov
Cumartesi
05/02/2022
FT
Zbrojovka Brno II
0 - 3
Slovan Rosice
Cumartesi
05/02/2022
FT
Uničov
5 - 2
Jiskra Rýmarov
Cumartesi
05/02/2022
FT
Slavoj Vyšehrad
2 - 3
Mladá Boleslav II
Cumartesi
05/02/2022
FT
Neuhofen / Ried II
3 - 0
Grieskirchen
Cumartesi
05/02/2022
FT
Gleisdorf
3 - 3
Voitsberg
Cumartesi
05/02/2022
FT
Renova
4 - 2
Teteks
Cumartesi
05/02/2022
FT
Olimpia Elbląg
4 - 2
Stolem Gniewino
Cumartesi
05/02/2022
FT
Chernomorets Balchik
5 - 0
Spartak Varna II
Cumartesi
05/02/2022
FT
Zawisza Bydgoszcz
2 - 2
Gedania Gdańsk
Cumartesi
05/02/2022
FT
Kosmonosy
1 - 2
Admira Praha II
Cumartesi
05/02/2022
FT
Chlumec nad Cidlinou
2 - 1
Vysoké Mýto
Cumartesi
05/02/2022
FT
Ishøj
2 - 0
Tårnby FF
Cumartesi
05/02/2022
FT
Dalum
2 - 1
SfB-Oure
Cumartesi
05/02/2022
FT
Tuapse
0 - 2
Legion
Cumartesi
05/02/2022
FT
Etar VT II
4 - 1
Lokomotiv Dryanovo
Cumartesi
05/02/2022
FT
Porz
3 - 3
Pesch
Cumartesi
05/02/2022
FT
Chavdar Etropole
1 - 1
Spartak Pleven
Cumartesi
05/02/2022
FT
Zlaté Moravce
2 - 0
Petržalka
Cumartesi
05/02/2022
FT
FK Kozuv Gevgelija
0 - 0
Rabotnički
Cumartesi
05/02/2022
FT
Dunav 2010
1 - 0
Yantra
Cumartesi
05/02/2022
FT
Władysławowo
1 - 2
Bałtyk Gdynia
Cumartesi
05/02/2022
FT
Cracovia Kraków II
3 - 0
Wiślanie Jaśkowice
Cumartesi
05/02/2022
FT
Køge Nord
3 - 2
B 73 Slagelse
Cumartesi
05/02/2022
FT
Svetkavitsa Tg
2 - 0
Septemvri Tervel
Cumartesi
05/02/2022
FT
Zrinjski
2 - 0
Neretva Metković
Cumartesi
05/02/2022
FT
Zaglebie Lubin SSA II
2 - 1
Carina Gubin
Cumartesi
05/02/2022
FT
Tver
7 - 0
Kvant
Cumartesi
05/02/2022
14:00
Sokol Zápy
-
Zenit Čáslav
Cumartesi
05/02/2022
FT
Rudar
3 - 0
Beltinci
Cumartesi
05/02/2022
FT
Bellinzona
0 - 0
Young Boys II
Cumartesi
05/02/2022
FT
Deutschlandsberger SC
1 - 3
TuS Heiligenkreuz
Cumartesi
05/02/2022
FT
GOŠK Gabela
3 - 1
Tuzla City
Cumartesi
05/02/2022
16:00
St. Anna
-
Lebring
Cumartesi
05/02/2022
FT
Start Brno
2 - 2
Znojmo
Cumartesi
05/02/2022
16:00
Frýdek-Místek
-
Opava II
Cumartesi
05/02/2022
16:00
Concordia Elbląg
-
KS Wierzyca Pelplin
Cumartesi
05/02/2022
FT
Žarkovo
1 - 1
IMT Novi Beograd
Pazar
06/02/2022
FT
Aucas
0 - 1
LDU Quito
Pazar
06/02/2022
10:00
Sigma Olomouc II
-
Viktoria Otrokovice
Pazar
06/02/2022
FT
Admira Prag
1 - 2
Dukla Prag II
Pazar
06/02/2022
FT
Riltsi
4 - 0
Dorostol Silistra
Pazar
06/02/2022
12:30
Giraltovce
-
Sokol Ľubotice
Pazar
06/02/2022
FT
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
1 - 2
Chernolomets 1919
Pazar
06/02/2022
13:00
Pobeda Junior
-
Tikveš
Pazar
06/02/2022
FT
Mashuk-KMV
1 - 2
Znamya
Pazar
06/02/2022
FT
Borec Veles
0 - 3
Voska Sport
Pazar
06/02/2022
FT
SpVgg Neu-Isenburg
2 - 5
SV Zeilsheim
Pazar
06/02/2022
15:00
Ustrem Donchevo
-
Sportist General Toshevo
Pazar
06/02/2022
FT
Westfalia Herne
0 - 5
TVD Velbert
Pazartesi
07/02/2022
FT
Peresvet
1 - 2
Znamya Noginsk
Pazartesi
07/02/2022
FT
Alaniya Vladikavkaz II
3 - 4
Tuapse
Salı
08/02/2022
FT
Chernomorets
4 - 1
Vidnoe
Salı
08/02/2022
18:00
Sokol Pohořelice
-
Sokol Lanžhot
Salı
08/02/2022
FT
Rot-Weiß Walldorf
1 - 3
Gonsenheim
Salı
08/02/2022
19:30
Velbert
-
FC Remscheid
Salı
08/02/2022
FT
SF BG Marburg
0 - 3
Fernwald
Salı
08/02/2022
FT
FV Haaren
3 - 2
Eilendorf
Salı
08/02/2022
20:00
MSV Düsseldorf
-
Hilden
Çarşamba
09/02/2022
FT
Avangard Kursk
2 - 2
Volga Ulyanovsk
Çarşamba
09/02/2022
FT
Pandurii Târgu Jiu
2 - 0
Gilortul
Çarşamba
09/02/2022
FT
Brașov Steagul Renaște
7 - 1
Jiul Petroşani
Çarşamba
09/02/2022
FT
Bałtyk Gdynia
1 - 1
Gedania Gdańsk
Çarşamba
09/02/2022
FT
Wieczysta Kraków
1 - 1
Garbarnia Kraków
Çarşamba
09/02/2022
12:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
-
Spartak Pleven
Çarşamba
09/02/2022
FT
Chojniczanka Chojnice
2 - 0
Zawisza Bydgoszcz
Çarşamba
09/02/2022
13:00
Chojniczanka Chojnice
-
Starogard Gdański
Çarşamba
09/02/2022
FT
FK Loznica
0 - 1
Mačva Šabac
Çarşamba
09/02/2022
FT
Hebar 1918
0 - 1
Oborishte
Çarşamba
09/02/2022
FT
Wikielec
2 - 2
Sokół Ostróda
Çarşamba
09/02/2022
FT
Wisłoka Dębica
2 - 2
Unia Tarnów
Çarşamba
09/02/2022
FT
Slovan Duslo Šaľa
1 - 7
Rohožník
Çarşamba
09/02/2022
FT
Traiskirchen
1 - 1
Favoritner AC
Çarşamba
09/02/2022
FT
Arsenal Česká Lípa
0 - 4
Slovan Liberec II
Çarşamba
09/02/2022
FT
Cuiavia Inowrocław
3 - 3
Sokół Kleczew
Çarşamba
09/02/2022
FT
Bienwald Kandel
4 - 2
Mutschelbach
Çarşamba
09/02/2022
19:00
Buchonia Flieden
-
SG Schlüchtern
Çarşamba
09/02/2022
FT
Bjarg
2 - 1
Varegg
Çarşamba
09/02/2022
FT
Eller
1 - 7
TVD Velbert
Çarşamba
09/02/2022
19:30
Hürth
-
Union Nettetal
Çarşamba
09/02/2022
FT
Güssing
1 - 2
Jennersdorf
Perşembe
10/02/2022
FT
Bruchkobel
1 - 4
FC 1906 Erlensee
Perşembe
10/02/2022
FT
Lyseng
0 - 2
Dalum
Perşembe
10/02/2022
FT
Rather SV
2 - 5
Blau-Weiß Mintard
Perşembe
10/02/2022
FT
Deutz
4 - 1
Wiehl
Perşembe
10/02/2022
19:45
Reusrath
-
SF Baumberg
Perşembe
10/02/2022
FT
Hoechst
1 - 5
SV Zeilsheim
Cuma
11/02/2022
FT
Balkan Botevgrad
2 - 0
Botev Vratsa II
Cuma
11/02/2022
FT
Unia Janikowo
1 - 0
Sokół Ostróda
Cuma
11/02/2022
FT
Bad Gleichenberg
3 - 1
Wildon
Cuma
11/02/2022
FT
Hodonín-Šardice
6 - 0
Malacky
Cuma
11/02/2022
FT
Gnas
0 - 4
Kalsdorf
Cuma
11/02/2022
FT
Sola
3 - 2
Brodd
Cuma
11/02/2022
FT
Bruchsal
3 - 1
Langensteinbach
Cuma
11/02/2022
FT
Tarup-Paarup
1 - 0
B 1913
Cuma
11/02/2022
FT
UFC Hallein
0 - 4
Kuchl
Cuma
11/02/2022
FT
Fürstenfeld
2 - 2
Kohfidisch
Cuma
11/02/2022
19:15
Bruck / Leitha
-
Siegendorf
Cuma
11/02/2022
FT
Tönisberg
2 - 2
Teutonia St.Tönis
Cuma
11/02/2022
FT
Nardo
2 - 2
Strindheim
Cumartesi
12/02/2022
FT
Sparta KW
0 - 2
Bochnia
Cumartesi
12/02/2022
FT
Hanácká Slávia Kroměříž
2 - 0
Zbrojovka Brno II
Cumartesi
12/02/2022
FT
Hradec Králové II
6 - 1
Náchod Deštné
Cumartesi
12/02/2022
FT
Brandýs nad Labem
3 - 1
Kosmonosy
Cumartesi
12/02/2022
FT
Belshina
5 - 2
Dinamo Brest II
Cumartesi
12/02/2022
FT
Vanløse
2 - 0
Avarta
Cumartesi
12/02/2022
FT
Siegburger SV
4 - 2
Porz
Cumartesi
12/02/2022
11:00
Žilina II
-
Sigma Olomouc II
Cumartesi
12/02/2022
11:00
Dubnica
-
Nové Mesto nad Váhom
Cumartesi
12/02/2022
11:00
Spartak Myjava
-
Vrbové
Cumartesi
12/02/2022
11:00
Starogard Gdański
-
Jaguar Gdańsk
Cumartesi
12/02/2022
FT
Hutnik Kraków
1 - 1
Podhale Nowy Targ
Cumartesi
12/02/2022
FT
Pandurii Târgu Jiu
1 - 0
Filiaşi
Cumartesi
12/02/2022
FT
Levski Chepintsi
1 - 2
Peshtera Galata
Cumartesi
12/02/2022
FT
Marienlyst
1 - 0
Næsby
Cumartesi
12/02/2022
FT
Gleisdorf
1 - 2
TuS Heiligenkreuz
Cumartesi
12/02/2022
12:00
Benátky nad Jizerou
-
Admira Prag
Cumartesi
12/02/2022
FT
Panevėžys
3 - 0
Daugava Daugavpils II
Cumartesi
12/02/2022
FT
Follo
1 - 3
Gjelleråsen
Cumartesi
12/02/2022
FT
Schonnebeck
4 - 0
Gütersloh
Cumartesi
12/02/2022
FT
Astra Ploieşti
1 - 7
CSA Steaua Bucureşti
Cumartesi
12/02/2022
FT
Olimpia Grudziądz
0 - 0
Olimpia Elbląg
Cumartesi
12/02/2022
FT
Nafta
2 - 0
Beltinci
Cumartesi
12/02/2022
FT
Jutrzenka Giebułtów
0 - 1
Warta Zawiercie
Cumartesi
12/02/2022
FT
Grödig
5 - 1
Wacker Innsbruck II
Cumartesi
12/02/2022
FT
Lørenskog
2 - 0
Sprint-Jeløy
Cumartesi
12/02/2022
FT
Stal Stalowa Wola
3 - 1
Wiązownica
Cumartesi
12/02/2022
FT
Bzenec
2 - 3
Sokol Lanžhot
Cumartesi
12/02/2022
FT
Sokol Zápy
4 - 1
Velim
Cumartesi
12/02/2022
FT
Uherský Brod
7 - 0
Bílovec
Cumartesi
12/02/2022
15:30
Spyris Kaunas
-
Metta
Cumartesi
12/02/2022
FT
Concordia Elbląg
4 - 1
Zatoka Braniewo
Cumartesi
12/02/2022
FT
Fana
3 - 1
Frøya
Cumartesi
12/02/2022
FT
Kalná nad Hronom
3 - 5
Baník Lehota p.Vtáčnikom
Cumartesi
12/02/2022
FT
FC Košice
2 - 0
Slavoj Trebišov
Cumartesi
12/02/2022
FT
Bischofshofen
7 - 1
Stadl-Paura
Pazar
13/02/2022
FT
LDU Quito
2 - 2
Aucas
Pazar
13/02/2022
FT
Tyumen
4 - 0
Dinamo Barnaul
Pazar
13/02/2022
FT
Viktoria Otrokovice
3 - 6
Vratimov
Pazar
13/02/2022
FT
Admira Prag
1 - 1
Sokol Zivanice
Pazar
13/02/2022
FT
Dvůr Králové
2 - 5
Chlumec nad Cidlinou
Pazar
13/02/2022
FT
Spartak Varna II
3 - 3
Dorostol Silistra
Pazar
13/02/2022
FT
Etar VT II
1 - 4
Chernolomets 1919
Pazar
13/02/2022
FT
Septemvri Tervel
0 - 1
Ustrem Donchevo
Pazar
13/02/2022
FT
Sprint-Jeløy
2 - 3
Kråkerøy
Pazar
13/02/2022
FT
Tårnby FF
1 - 1
Greve
Pazar
13/02/2022
FT
Hisøy IL
3 - 3
Randesund
Pazar
13/02/2022
FT
TuRU 1880 Düsseldorf
3 - 0
Viersen
Pazar
13/02/2022
FT
Rosenborg II
0 - 3
Kolstad
Pazar
13/02/2022
17:30
Humenné
-
Partizán Bardejov
Pazartesi
14/02/2022
FT
Peresvet
1 - 3
Vidnoe
Salı
15/02/2022
11:00
Spartak Nal'chik
PSTP
Saransk
Salı
15/02/2022
FT
Sūduva
0 - 2
Panevėžys
Salı
15/02/2022
FT
Dalum
7 - 0
B 1913
Salı
15/02/2022
FT
Gnas
4 - 2
Gleisdorf
Salı
15/02/2022
18:30
Kalsdorf
-
Bruck
Salı
15/02/2022
FT
Kalsdorf
3 - 1
Ilz
Salı
15/02/2022
FT
WAF Brigittenau
2 - 2
First Viyana
Salı
15/02/2022
FT
FV Stierstadt
5 - 0
SV Zeilsheim
Salı
15/02/2022
FT
Grün-Weiß Brauweiler
1 - 3
Fortuna Köln II
Çarşamba
16/02/2022
FT
Tyumen
1 - 0
Yenisey II
Çarşamba
16/02/2022
10:00
Sigma Olomouc II
-
Zbrojovka Brno II
Çarşamba
16/02/2022
FT
IMT Novi Beograd
0 - 2
OFK Belgrad
Çarşamba
16/02/2022
FT
Spartak Nal'chik
1 - 0
Dinamo Stavropol
Çarşamba
16/02/2022
FT
Essentuki
1 - 1
Alaniya Vladikavkaz II
Çarşamba
16/02/2022
FT
Bałtyk Gdynia
3 - 2
Radunia Stężyca
Çarşamba
16/02/2022
FT
Sokół Ostróda
6 - 0
Motor Lubawa
Çarşamba
16/02/2022
FT
St. Anna
3 - 4
Mettersdorf
Çarşamba
16/02/2022
18:00
Mauerwerk
-
Favoritner AC
Çarşamba
16/02/2022
FT
Bjarg
3 - 0
Voss
Çarşamba
16/02/2022
FT
Dubnica
0 - 3
Považská Bystrica
Çarşamba
16/02/2022
19:30
Wülfrath
-
Blau-Weiß Mintard
Çarşamba
16/02/2022
FT
SpVgg Neu-Isenburg
2 - 3
FC 1906 Erlensee
Çarşamba
16/02/2022
19:30
Hessen Dreieich
-
Unter-Flockenbach
Perşembe
17/02/2022
FT
Viitorul Şimian
2 - 4
Filiaşi
Perşembe
17/02/2022
FT
Kalju
2 - 1
Spartaks
Perşembe
17/02/2022
FT
Barockstadt Fulda-Lehn.
4 - 0
Buchonia Flieden
Perşembe
17/02/2022
FT
Genc Osman
3 - 2
MSV Düsseldorf
Perşembe
17/02/2022
20:00
Niedernhausen
-
Eddersheim
Cuma
18/02/2022
FT
Irtysh
3 - 2
Yenisey II
Cuma
18/02/2022
FT
SKA-Energiya II
1 - 1
Kuban Pavlovskaya
Cuma
18/02/2022
FT
Odorheiu Secuiesc
1 - 0
Sepsi II
Cuma
18/02/2022
12:00
Torpedo Miass
-
Krasava Odintsovo
Cuma
18/02/2022
FT
Zvezda Ryazan
2 - 3
Arsenal Tula II
Cuma
18/02/2022
FT
Dukla Banská Bystrica
5 - 2
Námestovo
Cuma
18/02/2022
FT
Traiskirchen
4 - 0
Donau
Cuma
18/02/2022
FT
Deutschlandsberger SC
1 - 2
Leoben
Cuma
18/02/2022
FT
Os
3 - 6
Fana
Cuma
18/02/2022
18:00
Podbrezová
-
Tatran Prešov
Cuma
18/02/2022
FT
Podbrezová
5 - 0
FK Rakytovce 85
Cuma
18/02/2022
FT
Volda
0 - 1
Aalesund II
Cuma
18/02/2022
FT
Pogoń Lębork
3 - 1
Luzino
Cuma
18/02/2022
FT
Concordia Elbląg
3 - 0
Żuławy
Cuma
18/02/2022
FT
Bienwald Kandel
5 - 0
Spielberg
Cuma
18/02/2022
19:15
Fürstenfeld
-
Draßburg
Cuma
18/02/2022
FT
Fürstenfeld
8 - 0
Pöllau
Cumartesi
19/02/2022
FT
Csikszereda
2 - 1
Municipal Braşov
Cumartesi
19/02/2022
FT
Brandýs nad Labem
2 - 4
Sokol Zápy
Cumartesi
19/02/2022
FT
Hradec Králové II
4 - 1
Vysoké Mýto
Cumartesi
19/02/2022
FT
Baník Souš
2 - 5
Motorlet Prag
Cumartesi
19/02/2022
FT
Chernomorets
3 - 2
Kaluga
Cumartesi
19/02/2022
FT
Essentuki
0 - 0
Biolog
Cumartesi
19/02/2022
FT
Viitorul P. Târgu Jiu
2 - 1
Slatina
Cumartesi
19/02/2022
FT
Sūduva
0 - 0
Hegelmann
Cumartesi
19/02/2022
FT
Lafnitz II
3 - 1
Markt Allhau
Cumartesi
19/02/2022
FT
Olimpia Elbląg
2 - 2
Przodkowo
Cumartesi
19/02/2022
FT
Čáslav II
0 - 4
Admira Praha II
Cumartesi
19/02/2022
FT
SKA Rostov
1 - 1
Dinamo Bryansk
Cumartesi
19/02/2022
FT
Strogino
3 - 5
Kolomna
Cumartesi
19/02/2022
FT
Bałtyk Gdynia
1 - 1
Wikielec
Cumartesi
19/02/2022
FT
Tarup-Paarup
3 - 0
Marienlyst
Cumartesi
19/02/2022
FT
Dunav 2010
0 - 3
Progresul Spartac
Cumartesi
19/02/2022
13:00
Brodd
-
Frøyland
Cumartesi
19/02/2022
FT
Inter Bratislava
1 - 3
Kalná nad Hronom
Cumartesi
19/02/2022
FT
Stadlau
1 - 1
Pinkafeld
Cumartesi
19/02/2022
FT
Velim
2 - 3
Benátky nad Jizerou
Cumartesi
19/02/2022
FT
Beltinci
0 - 2
Kalsdorf
Cumartesi
19/02/2022
FT
Rad Belgrad
0 - 0
Grafičar
Cumartesi
19/02/2022
FT
Paradiso
3 - 1
Collina d'Oro
Cumartesi
19/02/2022
FT
VfR Mannheim
4 - 1
Dersim Rüsselsheim
Cumartesi
19/02/2022
FT
Speldorf
1 - 2
Unterrath
Cumartesi
19/02/2022
FT
Hlinsko
1 - 5
Letohrad
Cumartesi
19/02/2022
FT
Unia Solec Kujawski
2 - 4
Polonia Środa
Cumartesi
19/02/2022
FT
Victoria Września
0 - 3
Polonia Środa
Pazar
20/02/2022
FT
Nové Sady
6 - 2
Znojmo
Pazar
20/02/2022
FT
OKS
3 - 2
B 1913
Pazar
20/02/2022
FT
Dunav 2010
4 - 5
Etar VT II
Pazar
20/02/2022
FT
FK Pardubice II
2 - 2
Vrchovina
Pazar
20/02/2022
17:00
Rülzheim
-
Fortuna Kirchfeld
Pazartesi
21/02/2022
FT
Avangard Kursk
3 - 1
Torpedo Miass
Pazartesi
21/02/2022
12:00
Legion
-
Znamya
Pazartesi
21/02/2022
FT
Zvezda Perm
2 - 2
Chernomorets
Pazartesi
21/02/2022
18:30
Sokol Zápy
-
Benátky nad Jizerou
Salı
22/02/2022
FT
Nara Club
2 - 0
Fukuyama City
Salı
22/02/2022
FT
Volga Ulyanovsk
2 - 1
Kaluga
Salı
22/02/2022
FT
Legion
1 - 1
Salyut-Belgorod
Salı
22/02/2022
FT
Zvezda Ryazan
2 - 0
Saturn
Salı
22/02/2022
FT
Jiskra Ústí nad Orlicí
0 - 5
Sigma Olomouc II
Salı
22/02/2022
FT
Kuřim
2 - 4
Sokol Lanžhot
Salı
22/02/2022
FT
Pachern
2 - 6
TuS Heiligenkreuz
Salı
22/02/2022
19:00
Admira II
-
Kottingbrunn
Salı
22/02/2022
FT
Jaguar Gdańsk
4 - 1
Luzino
Salı
22/02/2022
FT
Donau
0 - 5
First Viyana
Salı
22/02/2022
FT
Rot-Weiß Walldorf
1 - 3
Eddersheim
Salı
22/02/2022
19:30
Genc Osman
-
Wesel-Lackhausen
Çarşamba
23/02/2022
FT
Smorgon
1 - 1
Dnepr Rohachev
Çarşamba
23/02/2022
FT
Olimpia Grudziądz
5 - 0
Kutno
Çarşamba
23/02/2022
FT
Olimpia Elbląg
0 - 5
Jeziorak Iława
Çarşamba
23/02/2022
FT
Brandýs nad Labem
5 - 1
Velim
Çarşamba
23/02/2022
18:00
Olimpia Elbląg II
-
Jeziorak Iława
Çarşamba
23/02/2022
FT
Os
1 - 5
Bjarg
Perşembe
24/02/2022
FT
Smorgon
1 - 0
Zabudova-Molodechno
Perşembe
24/02/2022
FT
Essentuki
1 - 3
Zenit Izhevsk
Perşembe
24/02/2022
FT
Groß-Gerau
0 - 4
Viktoria Griesheim
Cuma
25/02/2022
FT
Salyut-Belgorod
6 - 1
Znamya
Cuma
25/02/2022
FT
Ostrovets
3 - 3
Naftan
Cuma
25/02/2022
FT
Zvezda Ryazan
1 - 1
Znamya Noginsk
Cuma
25/02/2022
FT
Zabudova-Molodechno
0 - 2
Dnepr Rohachev
Cuma
25/02/2022
FT
SKA-Energiya II
1 - 1
Zvezda Perm
Cuma
25/02/2022
FT
Viktoria Otrokovice
2 - 1
Hodonín-Šardice
Cuma
25/02/2022
FT
Gnas
3 - 3
Pinkafeld
Cuma
25/02/2022
FT
Bruck / Leitha
5 - 1
Ritzing
Cuma
25/02/2022
18:30
Seekirchen
-
Neumarkt
Cuma
25/02/2022
FT
Ilz
4 - 0
Bad Gleichenberg
Cuma
25/02/2022
FT
Fürstenfeld
2 - 1
Oberwart / Rotenturm
Cuma
25/02/2022
FT
Dersim Rüsselsheim
2 - 3
Hanau 93
Cumartesi
26/02/2022
FT
Sparta KW
0 - 6
Lubań Maniowy
Cumartesi
26/02/2022
FT
Korona Rzeszow
3 - 1
Stal Sanok
Cumartesi
26/02/2022
FT
Dinamo Bryansk
3 - 0
Amkar Perm
Cumartesi
26/02/2022
FT
Frenštát pod Radhoštem
0 - 2
Valašské Meziříčí
Cumartesi
26/02/2022
10:00
Vítkovice
-
Baník Ostrava II
Cumartesi
26/02/2022
FT
Vanløse
3 - 1
Tårnby FF
Cumartesi
26/02/2022
FT
Hradec Králové II
3 - 0
Cidlina Novy Bydzov
Cumartesi
26/02/2022
FT
Teplice II
6 - 1
Jiskra Domažlice
Cumartesi
26/02/2022
FT
Lechia Gdańsk II
2 - 3
Concordia Elbląg
Cumartesi
26/02/2022
FT
Starogard Gdański
2 - 0
Kowale
Cumartesi
26/02/2022
FT
Górnik Konin
1 - 5
Polonia Środa
Cumartesi
26/02/2022
FT
Krka
2 - 0
Brinje Grosuplje
Cumartesi
26/02/2022
FT
Lech Rypin
0 - 2
Wikielec
Cumartesi
26/02/2022
FT
Dalum
2 - 1
OKS
Cumartesi
26/02/2022
FT
Weiz
5 - 0
Rein
Cumartesi
26/02/2022
FT
Powiśle Dzierzgoń
3 - 5
Huragan Morąg
Cumartesi
26/02/2022
13:00
Søgne
-
Express
Cumartesi
26/02/2022
FT
Toten
2 - 0
Skedsmo
Cumartesi
26/02/2022
FT
Karkonosze Jelenia Góra
4 - 0
Łużyce Lubań
Cumartesi
26/02/2022
FT
Jutrzenka Giebułtów
1 - 1
Glinik Gorlice
Cumartesi
26/02/2022
FT
Slovan Liberec II
3 - 0
Sparta Kolín
Cumartesi
26/02/2022
FT
Halsen
2 - 4
Sprint-Jeløy
Cumartesi
26/02/2022
FT
Brodd
0 - 2
Sandnes Ulf II
Cumartesi
26/02/2022
FT
Hertha
4 - 1
Avusturya Salzburg
Cumartesi
26/02/2022
FT
First Viyana
4 - 1
St. Pölten II
Cumartesi
26/02/2022
FT
Paradiso
1 - 2
Ascona
Cumartesi
26/02/2022
FT
Deutschlandsberger SC
0 - 1
Lebring
Cumartesi
26/02/2022
FT
Bischofshofen
2 - 1
Wörgl
Pazar
27/02/2022
FT
Legion
4 - 0
Zenit Izhevsk
Pazar
27/02/2022
FT
FK Pardubice II
5 - 0
Hlinsko
Pazar
27/02/2022
FT
Blansko
1 - 5
Sigma Olomouc II
Pazar
27/02/2022
FT
SpVgg Neu-Isenburg
1 - 2
Viktoria Griesheim
Pazar
27/02/2022
FT
Rot-Weiss Frankfurt
2 - 2
Marburg
Pazartesi
28/02/2022
FT
Avangard Kursk
2 - 2
Zvezda Perm
Salı
01/03/2022
FT
SKA-Energiya II
1 - 0
Rotor Volgograd II
Çarşamba
02/03/2022
FT
Sokol Saratov
3 - 0
Amkar Perm
Çarşamba
02/03/2022
FT
Rosenborg II
0 - 2
Strindheim
Perşembe
03/03/2022
10:00
Spartak Tuymazy
-
SKA-Energiya II
Perşembe
03/03/2022
FT
Ishøj
3 - 1
B 73 Slagelse
Cuma
04/03/2022
FT
Fehring
2 - 2
Ilz
Cuma
04/03/2022
FT
Fürstenfeld
6 - 0
Almenland
Cumartesi
05/03/2022
FT
Hradec Králové II
2 - 1
Slavia Prag II
Cumartesi
05/03/2022
FT
Vanløse
5 - 1
Tårnby
Cumartesi
05/03/2022
FT
Nieciecza II
2 - 2
Czarni Połaniec
Cumartesi
05/03/2022
FT
Sparta Kolín
2 - 1
Loko Vltavín
Cumartesi
05/03/2022
FT
Trutnov
0 - 2
Slovan Liberec II
Cumartesi
05/03/2022
FT
Zbrojovka Brno II
3 - 2
Jiskra Ústí nad Orlicí
Cumartesi
05/03/2022
FT
Sokol Brozany
1 - 1
Povltava FA
Cumartesi
05/03/2022
FT
FC 1906 Erlensee
1 - 0
Fernwald
Cumartesi
05/03/2022
FT
Sola
1 - 1
Stord
Cumartesi
05/03/2022
FT
Odder
4 - 0
Aarhus Fremad II
Cumartesi
05/03/2022
FT
Fram
3 - 5
Sprint-Jeløy
Cumartesi
05/03/2022
FT
Tårnby FF
0 - 1
B 73 Slagelse
Cumartesi
05/03/2022
FT
Vranov nad Topľou
5 - 2
Lokomotíva Košice
Cumartesi
05/03/2022
FT
Brabrand
2 - 2
Young Boys
Pazar
06/03/2022
FT
Admira Prag
4 - 1
Mladá Boleslav II
Pazar
06/03/2022
FT
FK Pardubice II
10 - 0
Letohrad
Pazar
06/03/2022
FT
Chlumec nad Cidlinou
4 - 0
Zenit Čáslav
Pazar
06/03/2022
FT
Hønefoss
1 - 0
Skeid II
Perşembe
10/03/2022
FT
SfB-Oure
1 - 2
Marienlyst
Perşembe
10/03/2022
FT
Frederikssund
0 - 1
Skjold Birkerød
Cuma
11/03/2022
FT
Hødd II
3 - 4
Spjelkavik
Cuma
11/03/2022
FT
IFK Malmö
1 - 0
Torns
Cuma
11/03/2022
19:00
Oppsal
-
Lyn
Cumartesi
12/03/2022
FT
Murom
0 - 3
Znamya
Cumartesi
12/03/2022
FT
ASA Aarhus
1 - 1
Holstebro
Cumartesi
12/03/2022
FT
OKS
1 - 2
Odder
Cumartesi
12/03/2022
FT
Strindheim
1 - 2
Molde II
Cumartesi
12/03/2022
FT
Fredrikstad II
2 - 3
Sprint-Jeløy
Cumartesi
12/03/2022
FT
Randesund
3 - 1
Donn
Pazar
13/03/2022
FT
Kommunalnik
0 - 2
Lida
Pazar
13/03/2022
FT
Rača
0 - 1
Sokol Lanžhot
Pazar
13/03/2022
FT
Sydvest
0 - 1
B 1913
Pazar
13/03/2022
FT
Marienlyst
2 - 0
Kerteminde
Salı
15/03/2022
FT
Chita
3 - 2
Lada Tolyatti
Çarşamba
16/03/2022
FT
Avangard Kursk
2 - 1
Zenit Izhevsk
Çarşamba
16/03/2022
FT
Torns
7 - 0
Malmö City
Perşembe
17/03/2022
18:00
Nørresundby
-
Vejgaard
Perşembe
17/03/2022
FT
Reipas
2 - 1
Atlantis Helsinki
Cuma
18/03/2022
10:00
Chita
-
Strogino
Cuma
18/03/2022
FT
Dinamo Bryansk
1 - 0
Lada Tolyatti
Cuma
18/03/2022
17:30
Ishøj
-
Holbaek
Cuma
18/03/2022
FT
Byåsen
3 - 0
Strindheim
Cumartesi
19/03/2022
FT
Avangard Kursk
2 - 1
Chita
Cumartesi
19/03/2022
FT
ASA Aarhus
1 - 4
Aarhus Fremad II
Cumartesi
19/03/2022
FT
LaPa
2 - 1
HaPK Edustus
Cumartesi
19/03/2022
FT
B 1908
3 - 0
Greve
Cumartesi
19/03/2022
FT
Viking II
2 - 1
Brodd
Cumartesi
19/03/2022
FT
Lund
0 - 2
Oskarshamns AIK
Cumartesi
19/03/2022
FT
Lyn
0 - 0
Gjelleråsen
Pazar
20/03/2022
FT
Frederikssund
3 - 2
Tårnby FF
Pazartesi
21/03/2022
FT
Peresvet
1 - 2
Vidnoe
Salı
22/03/2022
11:00
Salyut-Belgorod
-
Yenisey II
Salı
22/03/2022
FT
Chita
1 - 2
Zenit Izhevsk
Perşembe
24/03/2022
FT
Vardeneset
0 - 4
Brodd
Cuma
25/03/2022
FT
Bjarg
1 - 2
Fyllingsdalen
Cuma
25/03/2022
18:30
Flint
-
Halsen
Cumartesi
26/03/2022
FT
Lysekloster
2 - 0
Florö
Cumartesi
26/03/2022
FT
IFK Malmö
2 - 3
Österlen
Cumartesi
26/03/2022
FT
Rosenborg II
2 - 2
Byåsen
Cumartesi
26/03/2022
FT
Vidar
3 - 0
Sola
Pazar
27/03/2022
FT
Lund
1 - 0
Ariana
Cumartesi
02/04/2022
12:30
Fana
-
Fyllingsdalen
Cumartesi
02/04/2022
FT
Hønefoss
3 - 1
Gjelleråsen
Cumartesi
02/04/2022
FT
Vindbjart
0 - 3
Pors Grenland
Pazartesi
04/04/2022
18:00
Rosenborg II
-
Strindheim
Perşembe
21/04/2022
FT
Hapoel Bik'at HaYarden
4 - 0
Haifa Robi Shapira
Çarşamba
11/05/2022
FT
Atlético Juventud
1 - 2
Sportivo Valois Rivarola
Çarşamba
11/05/2022
FT
Presidente Hayes
1 - 1
Atlético Tembetary
Perşembe
12/05/2022
FT
Reggiana
2 - 1
Lentigione
Pazar
15/05/2022
FT
Polvorín
1 - 0
Real Oviedo II
Salı
07/06/2022
FT
Hoang Anh Gia Lai
2 - 4
TT Ha Noi
Salı
07/06/2022
FT
Hai Phong
1 - 1
Viettel
Perşembe
09/06/2022
FT
Sporting San Miguelito
4 - 1
Herediano
Cuma
10/06/2022
FT
Hoang Anh Gia Lai
2 - 1
Viettel
Cuma
10/06/2022
FT
Hai Phong
2 - 2
TT Ha Noi
Salı
14/06/2022
FT
Shkupi
0 - 2
Ballkani
Çarşamba
15/06/2022
FT
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
2 - 2
Da Nang
Çarşamba
15/06/2022
FT
Song Lam Nghe An
6 - 0
Lam So'n Thanh Hoa
Cuma
17/06/2022
FT
Da Nang
1 - 1
Lam So'n Thanh Hoa
Cuma
17/06/2022
FT
Song Lam Nghe An
0 - 0
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Cumartesi
18/06/2022
FT
Slavoj Trebišov
3 - 2
Humenné
Cumartesi
18/06/2022
FT
Dunav 2010
0 - 1
Dobrudzha 1919
Cumartesi
18/06/2022
17:00
Jiskra Ústí nad Orlicí
-
Slovan Liberec II
Cumartesi
18/06/2022
FT
Sportist Svoge
1 - 1
Montana
Pazar
19/06/2022
FT
CSKA 1948 Sofia II
1 - 0
Minyor Pernik
Pazar
19/06/2022
FT
Shkupi
0 - 2
Tİrana
Salı
21/06/2022
FT
Grünwald
2 - 0
Deisenhofen
Çarşamba
22/06/2022
FT
Universitatea Cluj
9 - 2
Sănătatea Cluj
Çarşamba
22/06/2022
FT
Etar VT
2 - 1
Yantra
Cuma
24/06/2022
FT
Krumovgrad
2 - 3
Ludogorets II
Cuma
24/06/2022
FT
Fehring
6 - 1
Weiz
Cuma
24/06/2022
FT
Hibernians
1 - 2
Floriana
Cumartesi
25/06/2022
FT
FC Košice
2 - 0
Slavoj Trebišov
Cumartesi
25/06/2022
FT
Śląsk Wrocław II
1 - 0
Jastrzębie
Cumartesi
25/06/2022
FT
Olsztyn
2 - 0
Radunia Stężyca
Pazar
26/06/2022
FT
Alemannia Haibach
1 - 5
Bayern Alzenau
Pazar
26/06/2022
17:00
Gundelfingen
-
Gersthofen
Pazar
26/06/2022
17:00
FSV Offenbach
-
Mechtersheim
Pazar
26/06/2022
FT
Botev Plovdiv II
0 - 2
Sozopol
Pazar
26/06/2022
FT
Treska
1 - 1
Llapi
Salı
28/06/2022
FT
Hibernians
2 - 2
Gzira United
Çarşamba
29/06/2022
FT
Šamorín
1 - 2
Petržalka
Çarşamba
29/06/2022
FT
Saturn
3 - 1
Zvezda Ryazan
Çarşamba
29/06/2022
17:30
Shkupi
-
Gjilani
Çarşamba
29/06/2022
FT
Slavoj Trebišov
0 - 1
Tatran Prešov
Çarşamba
29/06/2022
FT
Bersenbrück
0 - 4
BW Lohne
Perşembe
30/06/2022
FT
Botev Plovdiv II
1 - 1
Ludogorets II
Perşembe
30/06/2022
FT
Yantra
1 - 2
Dunav 2010
Cuma
01/07/2022
18:30
Maria Saal
-
WAC / St. Andrä II
Cuma
01/07/2022
FT
Gleisdorf
3 - 1
Fürstenfeld
Cuma
01/07/2022
FT
TSV St. Johann
3 - 3
Kufstein
Cumartesi
02/07/2022
FT
Brinje Grosuplje
2 - 3
Krka
Cumartesi
02/07/2022
FT
Győri ETO
2 - 4
Gyirmót
Cumartesi
02/07/2022
FT
Znamya
1 - 1
Peresvet Podolsk
Cumartesi
02/07/2022
FT
Fußgönheim
1 - 5
Dudenhofen
Cumartesi
02/07/2022
FT
Lech Poznań II
1 - 2
Śląsk Wrocław II
Cumartesi
02/07/2022
FT
Radunia Stężyca
2 - 1
Przodkowo
Cumartesi
02/07/2022
FT
Garbarnia Kraków
1 - 4
Siarka Tarnobrzeg
Cumartesi
02/07/2022
FT
Bedfont Sports
2 - 2
Potters Bar Town
Cumartesi
02/07/2022
FT
Kufstein
0 - 4
Bayern Münih II
Cumartesi
02/07/2022
FT
FV Bad Vilbel
2 - 2
Rot-Weiß Walldorf
Cumartesi
02/07/2022
FT
Finnentrop / Bamenohl
0 - 0
Kaan-Marienborn
Cumartesi
02/07/2022
FT
Düren Merzenich
3 - 2
Wiltz
Cumartesi
02/07/2022
FT
Sutton Coldfield Town
0 - 4
Barwell
Cumartesi
02/07/2022
FT
New Mills
0 - 3
Curzon Ashton
Cumartesi
02/07/2022
16:00
Bedford Town
-
Biggleswade
Cumartesi
02/07/2022
FT
Ascot United
0 - 3
Slough Town
Cumartesi
02/07/2022
FT
Frome Town
2 - 3
Salisbury
Cumartesi
02/07/2022
FT
SKA-Energiya II
3 - 3
Chernomorets
Cumartesi
02/07/2022
FT
Alemannia Waldalgesheim
1 - 0
Basara Mainz
Cumartesi
02/07/2022
FT
Etar VT
0 - 0
Spartak Pleven
Cumartesi
02/07/2022
FT
Beltinci
0 - 2
Rudar
Pazar
03/07/2022
FT
Waldgirmes
6 - 3
Viktoria Bronnzell
Pazar
03/07/2022
FT
Sprockhövel
5 - 0
FSV Duisburg
Pazar
03/07/2022
FT
Viktoria Otrokovice
0 - 1
Dubnica
Pazartesi
04/07/2022
FT
Zenit Penza
0 - 0
Sokol Saratov
Pazartesi
04/07/2022
FT
Mornar
0 - 2
Zvijezda 09
Salı
05/07/2022
FT
Fürstenfeld
1 - 5
SC Mannsdorf
Salı
05/07/2022
FT
Velež
0 - 1
Sloboda Tuzla
Salı
05/07/2022
FT
Rudar
0 - 3
Željezničar
Salı
05/07/2022
FT
Frechen
1 - 3
Düren Merzenich
Salı
05/07/2022
FT
Gleisdorf
3 - 2
Lebring
Salı
05/07/2022
FT
Shildon AFC
4 - 2
Whitley Bay FC
Salı
05/07/2022
FT
Haringey Borough
4 - 0
Waltham Forest
Salı
05/07/2022
FT
Bowers & Pitsea
0 - 4
Sittingbourne
Salı
05/07/2022
FT
Badshot Lea
0 - 7
Farnborough
Salı
05/07/2022
FT
Market Drayton Town
0 - 0
AFC Telford United
Salı
05/07/2022
FT
Goole
0 - 1
Scarborough Athletic
Salı
05/07/2022
FT
Worthing
2 - 0
Three Bridges
Salı
05/07/2022
FT
St Ives Town
0 - 3
Peterborough Sports
Salı
05/07/2022
FT
Cray Wanderers
0 - 2
Welling United
Salı
05/07/2022
20:45
Saffron Walden Town FC
-
King's Lynn Town
Çarşamba
06/07/2022
FT
Saturn
2 - 2
Znamya
Çarşamba
06/07/2022
FT
Spartak Pleven
2 - 1
Dunav 2010
Çarşamba
06/07/2022
FT
Zvijezda 09
2 - 1
Metalac GM
Çarşamba
06/07/2022
FT
Fernwald
5 - 2
SF BG Marburg
Çarşamba
06/07/2022
FT
Wattenscheid 09
0 - 1
Bövinghausen
Çarşamba
06/07/2022
FT
Viktoria Griesheim
3 - 0
Niedernhausen
Çarşamba
06/07/2022
19:45
TuRU 1880 Düsseldorf
-
Wermelskirchen
Perşembe
07/07/2022
FT
Zvijezda 09
1 - 1
Jedinstvo
Perşembe
07/07/2022
FT
TuS Marienborn
2 - 4
Gonsenheim
Perşembe
07/07/2022
FT
Bridlington Town
2 - 2
Scarborough Athletic
Cuma
08/07/2022
FT
Zlatibor Čajetina
1 - 0
Petrovac
Cuma
08/07/2022
FT
Mornar
0 - 0
Željezničar
Cuma
08/07/2022
FT
Kalisz
3 - 0
Śląsk Wrocław II
Cuma
08/07/2022
FT
Spartak Pleven
2 - 2
Yantra
Cuma
08/07/2022
FT
Mutschelbach
5 - 2
Mechtersheim
Cuma
08/07/2022
FT
Malberg
1 - 0
Sportfreunde Siegen
Cuma
08/07/2022
19:00
Olimpia Elbląg
-
Bałtyk Gdynia
Cuma
08/07/2022
FT
Olimpia Elbląg
3 - 0
Przodkowo
Cuma
08/07/2022
FT
Alemannia Waldalgesheim
5 - 1
Hassia Bingen
Cuma
08/07/2022
FT
Buxton
1 - 0
Matlock Town
Cumartesi
09/07/2022
FT
Tyumen
2 - 2
Chelyabinsk
Cumartesi
09/07/2022
FT
Pécsi MFC
2 - 2
Szentlőrinc SE
Cumartesi
09/07/2022
FT
Mosonmagyaróvári TE
0 - 1
Győri ETO
Cumartesi
09/07/2022
FT
Hallwang
1 - 3
Grödig
Cumartesi
09/07/2022
FT
Žilina II
0 - 0
Slavoj Trebišov
Cumartesi
09/07/2022
10:30
Wörgl
-
Ebbs
Cumartesi
09/07/2022
FT
SCC Berlin
1 - 4
Blau-Weiß 90 Berlin
Cumartesi
09/07/2022
11:00
Púchov
-
Nové Mesto nad Váhom
Cumartesi
09/07/2022
FT
Ostrowiec Świętokrzyski
2 - 0
Wisłoka Dębica
Cumartesi
09/07/2022
FT
Hutnik Kraków
1 - 2
Garbarnia Kraków
Cumartesi
09/07/2022
FT
Sokół Ostróda
1 - 5
Zawisza Bydgoszcz
Cumartesi
09/07/2022
FT
Wingate & Finchley
4 - 0
New Salamis
Cumartesi
09/07/2022
FT
Eintracht Frankfurt II
5 - 0
FV Bad Vilbel
Cumartesi
09/07/2022
15:00
Nöttingen
-
VfR Mannheim
Cumartesi
09/07/2022
FT
Canvey Island
0 - 1
Concord Rangers
Cumartesi
09/07/2022
FT
Newmarket Town
1 - 4
Braintree Town
Cumartesi
09/07/2022
FT
Needham Market
4 - 0
St Neots Town
Cumartesi
09/07/2022
FT
Tamworth
1 - 0
Kettering Town
Cumartesi
09/07/2022
FT
Guiseley
3 - 1
Bury AFC
Cumartesi
09/07/2022
FT
Sokol Saratov
0 - 1
Zenit Penza
Cumartesi
09/07/2022
FT
Haringey Borough
2 - 1
Chelmsford City
Cumartesi
09/07/2022
FT
Newcastle Town
0 - 2
Stafford Rangers
Cumartesi
09/07/2022
FT
Ashton United
2 - 0
Curzon Ashton
Cumartesi
09/07/2022
FT
Ludogorets II
0 - 4
Dobrudzha 1919
Cumartesi
09/07/2022
FT
Sigma Olomouc II
3 - 1
Zlín II
Cumartesi
09/07/2022
FT
Skalica
0 - 1
Považská Bystrica
Cumartesi
09/07/2022
FT
Seefelder
2 - 4
Kitzbühel
Pazar
10/07/2022
FT
Bietigheim-Bissingen
0 - 2
Normannia Gmünd
Pazar
10/07/2022
FT
Fehlheim
1 - 5
Unter-Flockenbach
Pazar
10/07/2022
FT
Velbert
2 - 2
Vreden
Pazar
10/07/2022
FT
TuRU 1880 Düsseldorf
1 - 2
Vichttal
Pazar
10/07/2022
FT
Mashuk-KMV
1 - 1
Essentuki
Pazar
10/07/2022
FT
Brünninghausen
0 - 2
ASC Dortmund
Pazar
10/07/2022
FT
Imst
1 - 6
Lekhwiya
Pazar
10/07/2022
FT
Sereď
2 - 1
Vrakuňa
Pazar
10/07/2022
FT
Rotor Volgograd
3 - 0
Dinamo Stavropol
Pazar
10/07/2022
FT
Sarajevo
6 - 0
GOŠK Gabela
Pazartesi
11/07/2022
FT
Sektzia Nes Tziona
1 - 1
Hapoel Petah Tikva
Pazartesi
11/07/2022
FT
Inđija
1 - 0
Rudar
Pazartesi
11/07/2022
20:00
FC Gießen
-
TuBa Pohlheim
Salı
12/07/2022
FT
Mačva Šabac
2 - 0
Jedinstvo
Salı
12/07/2022
FT
Bruck
1 - 1
Allerheiligen
Salı
12/07/2022
19:30
Münster
-
Fügen
Salı
12/07/2022
FT
Eintracht Frankfurt II
3 - 0
SV Zeilsheim
Salı
12/07/2022
FT
Fernwald
2 - 4
Waldgirmes
Salı
12/07/2022
FT
Blyth Spartans
5 - 3
South Shields
Salı
12/07/2022
FT
Ware
2 - 4
Hendon
Salı
12/07/2022
FT
Lothian Thistle
2 - 3
East Stirlingshire
Salı
12/07/2022
FT
Gainsborough Trinity
2 - 3
Boston United
Salı
12/07/2022
FT
United of Manchester
4 - 2
Bury AFC
Salı
12/07/2022
FT
Swindon Supermarine
1 - 1
Gloucester City
Salı
12/07/2022
FT
Nantwich Town
1 - 2
Curzon Ashton
Salı
12/07/2022
FT
Bowers & Pitsea
2 - 0
Tilbury
Salı
12/07/2022
FT
Sutton Coldfield Town
0 - 2
Alvechurch
Çarşamba
13/07/2022
FT
Bicskei
2 - 6
Tiszakecske
Çarşamba
13/07/2022
FT
Siófok
2 - 1
Pécsi MFC
Çarşamba
13/07/2022
FT
Rabotnički
0 - 0
Pobeda Junior
Çarşamba
13/07/2022
FT
Sevojno
0 - 0
Železničar Pančevo
Çarşamba
13/07/2022
FT
Aluminij
1 - 1
Nyíregyháza Spartacus
Çarşamba
13/07/2022
FT
Olimpia Grudziądz
1 - 0
Unia Solec Kujawski
Çarşamba
13/07/2022
FT
Opatija
2 - 1
Dubrava Zagreb
Çarşamba
13/07/2022
FT
Astoria Walldorf II
2 - 3
Dudenhofen
Çarşamba
13/07/2022
FT
Lüner SV
2 - 2
Hagen 1911
Çarşamba
13/07/2022
FT
Germania Ratingen
4 - 2
Blau-Gelb Überruhr
Çarşamba
13/07/2022
FT
Rodgau
2 - 2
FC 1906 Erlensee
Çarşamba
13/07/2022
FT
TuRU 1880 Düsseldorf
3 - 1
Frechen
Perşembe
14/07/2022
FT
SSU Poli Timişoara
2 - 1
Brinje Grosuplje
Perşembe
14/07/2022
17:00
Olimpic Zărneşti
-
AS FC Buzău
Perşembe
14/07/2022
FT
Bregalnica Štip
2 - 0
Trajal Krusevac
Perşembe
14/07/2022
FT
Grafičar
5 - 0
Rudar
Perşembe
14/07/2022
FT
Sportfr. Oestr.-Iserlohn
2 - 3
Ennepetal
Perşembe
14/07/2022
FT
AFC Sudbury
2 - 1
Braintree Town
Perşembe
14/07/2022
FT
Cheshunt
3 - 1
FC Romania
Cuma
15/07/2022
FT
Brașov Steagul Renaște
1 - 1
Unirea Slobozia
Cuma
15/07/2022
FT
Racing
2 - 1
Nancy
Cuma
15/07/2022
FT
Cultural Guarnizo
0 - 4
Racing Santander
Cuma
15/07/2022
19:00
Gleisdorf
-
Gnas
Cuma
15/07/2022
FT
Mechtersheim
2 - 1
Bruchsal
Cuma
15/07/2022
FT
Mačva Šabac
1 - 2
Rudar
Cuma
15/07/2022
FT
Bishop's Cleeve
2 - 3
Swindon Supermarine
Cuma
15/07/2022
FT
Yaxley FC
2 - 3
Soham Town Rangers
Cumartesi
16/07/2022
FT
Oţelul Galaţi
0 - 3
Unirea Slobozia
Cumartesi
16/07/2022
FT
Kazincbarcika
3 - 0
Tiszaújváros
Cumartesi
16/07/2022
FT
Chrobry Głogów II
0 - 4
Miedź Legnica II
Cumartesi
16/07/2022
FT
Sokół Ostróda
2 - 3
Gedania Gdańsk
Cumartesi
16/07/2022
FT
Dubrava Zagreb
1 - 3
Krka
Cumartesi
16/07/2022
FT
Beltinci
4 - 0
Nagykanizsa
Cumartesi
16/07/2022
FT
Bohemians 1905 II
0 - 1
Benešov
Cumartesi
16/07/2022
FT
Reichenau
3 - 2
Innsbrucker AC
Cumartesi
16/07/2022
FT
Ostrowiec Świętokrzyski
1 - 1
Broń Radom
Cumartesi
16/07/2022
FT
Polonia Bytom
0 - 0
Rozwój Katowice
Cumartesi
16/07/2022
FT
Gwarek Tarnowskie Góry
3 - 0
Kluczbork
Cumartesi
16/07/2022
FT
Starogard Gdański
3 - 1
Przodkowo
Cumartesi
16/07/2022
FT
Middelfart
6 - 1
Holstebro
Cumartesi
16/07/2022
FT
Nyíregyháza Spartacus
1 - 0
Šampion Celje
Cumartesi
16/07/2022
FT
Unirea Dej
1 - 2
Dumbrăviţa
Cumartesi
16/07/2022
FT
Wingate & Finchley
1 - 1
Coggeshall Town
Cumartesi
16/07/2022
FT
Beaconsfield SYCOB
0 - 1
Kingstonian
Cumartesi
16/07/2022
14:00
TVD Velbert
-
Reusrath
Cumartesi
16/07/2022
FT
Neckarsulmer SU
1 - 1
Waldhof Mannheim II
Cumartesi
16/07/2022
FT
Penybont
10 - 0
Bristol Manor Farm
Cumartesi
16/07/2022
FT
Karviná II
2 - 2
Baník Ostrava II
Cumartesi
16/07/2022
FT
Mallorca
3 - 0
Wieczysta Kraków
Cumartesi
16/07/2022
FT
Spartans
0 - 1
Brechin City
Cumartesi
16/07/2022
FT
Farsley
0 - 3
Tonbridge Angels
Cumartesi
16/07/2022
FT
Folkestone Invicta
0 - 0
Eastbourne Borough
Cumartesi
16/07/2022
FT
Needham Market
2 - 4
Braintree Town
Cumartesi
16/07/2022
FT
Scarborough Athletic
1 - 3
Stockton Town
Cumartesi
16/07/2022
FT
Ware
0 - 2
Royston Town FC
Cumartesi
16/07/2022
FT
FC 1906 Erlensee
3 - 3
Bad Soden
Cumartesi
16/07/2022
FT
Jeunesse d'Esch
2 - 3
Mondorf-les-Bains
Cumartesi
16/07/2022
FT
Radnički Sr. Mitrovica
0 - 1
Železničar Pančevo
Cumartesi
16/07/2022
FT
Rogaška
0 - 0
Nyíregyháza Spartacus
Cumartesi
16/07/2022
FT
Rudeš
2 - 0
Orijent 1919
Cumartesi
16/07/2022
FT
Mladost Ždralovi
5 - 1
Dugo Selo
Cumartesi
16/07/2022
FT
DEAC
1 - 0
Kazincbarcika
Cumartesi
16/07/2022
FT
Sirens
2 - 0
Gudja United
Cumartesi
16/07/2022
FT
Birkirkara
1 - 2
Pietà Hotspurs
Pazar
17/07/2022
FT
Fužinar
3 - 1
SSU Poli Timişoara
Pazar
17/07/2022
FT
Znojmo
0 - 4
Viktoria Otrokovice
Pazar
17/07/2022
FT
Niedernhausen
0 - 1
Eddersheim
Pazar
17/07/2022
FT
Olympia Kirrlach
2 - 3
Pfeddersheim
Pazar
17/07/2022
FT
Clitheroe
1 - 0
Marine
Pazar
17/07/2022
FT
TuRU 1880 Düsseldorf
1 - 1
Ennepetal
Pazar
17/07/2022
FT
Brinje Grosuplje
1 - 2
MTK
Pazar
17/07/2022
FT
Hiltrup
3 - 0
FC Remscheid
Pazar
17/07/2022
FT
Tyumen
0 - 3
Irtysh
Pazar
17/07/2022
FT
Triglav
0 - 0
SSU Poli Timişoara
Pazar
17/07/2022
FT
Mashuk-KMV
1 - 1
Rotor Volgograd
Pazar
17/07/2022
FT
Tikveš
3 - 1
FK Kozuv Gevgelija
Pazartesi
18/07/2022
FT
Struga
4 - 2
Egnatia Rrogozhinë
Pazartesi
18/07/2022
20:30
Erith Town
-
Barking
Salı
19/07/2022
FT
Oliveira Hospital
1 - 0
Tondela
Salı
19/07/2022
FT
Brașov Steagul Renaște
1 - 1
Oţelul Galaţi
Salı
19/07/2022
FT
Grafičar
0 - 1
Železničar Pančevo
Salı
19/07/2022
FT
Frem
1 - 1
HIK
Salı
19/07/2022
FT
Lyseng
0 - 1
Brabrand
Salı
19/07/2022
FT
VfB Eppingen
0 - 1
Neckarsulmer SU
Salı
19/07/2022
FT
FC Waldbrunn
1 - 2
Hadamar
Salı
19/07/2022
19:30
Union Schafhausen
-
BCV Glesch / Paffendorf
Salı
19/07/2022
FT
Sevojno
1 - 0
Panaitolikos
Salı
19/07/2022
FT
Progrès Niedercorn
1 - 2
Eintracht Trier
Salı
19/07/2022
FT
Marsaxlokk
2 - 1
Gudja United
Salı
19/07/2022
20:30
Banbridge Town
-
Dundela
Salı
19/07/2022
FT
Hartley Wintney
0 - 0
Farnborough
Salı
19/07/2022
FT
Stratford Town
2 - 2
Daventry Town
Salı
19/07/2022
20:45
Bromsgrove Sporting
-
Kidderminster Harriers
Salı
19/07/2022
FT
Frome Town
2 - 0
Weymouth
Salı
19/07/2022
FT
Basingstoke Town
1 - 3
Bracknell Town
Salı
19/07/2022
20:45
Rushall Olympic
-
Chasetown
Salı
19/07/2022
FT
AFC Totton
1 - 5
Havant & Waterlooville
Salı
19/07/2022
20:45
Ware
-
Hullbridge Sports
Çarşamba
20/07/2022
FT
Zlatibor Čajetina
2 - 2
FK Loznica
Çarşamba
20/07/2022
FT
Soroksár SC
4 - 0
Szentlőrinc SE
Çarşamba
20/07/2022
FT
Polonia Bytom
1 - 1
Pawłowice Śląskie
Çarşamba
20/07/2022
FT
Karkonosze Jelenia Góra
2 - 1
Miedź Legnica II
Çarşamba
20/07/2022
17:00
Viitorul Şimian
-
Viitorul P. Târgu Jiu
Çarşamba
20/07/2022
FT
MTK
5 - 1
Triglav
Çarşamba
20/07/2022
FT
Rabotnički
4 - 1
Teteks
Çarşamba
20/07/2022
FT
Czarni Połaniec
2 - 2
MKS Korona Kielce II
Çarşamba
20/07/2022
FT
Kuźnia Ustroń
0 - 12
Rekord Bielsko-Biała
Çarşamba
20/07/2022
FT
Hrvatski dragovoljac
2 - 2
Dugo Selo
Çarşamba
20/07/2022
FT
Jarun
0 - 3
Rudeš
Çarşamba
20/07/2022
FT
Kladno
1 - 2
Povltava FA
Çarşamba
20/07/2022
18:00
Baník Most
-
Ústí nad Labem
Çarşamba
20/07/2022
FT
Beltinci
1 - 1
Al Nasr
Çarşamba
20/07/2022
FT
Skopje
2 - 0
Sileks
Çarşamba
20/07/2022
19:00
Anker Wismar
-
Lübeck II
Çarşamba
20/07/2022
FT
Wegberg-Beeck
8 - 1
Monheim
Çarşamba
20/07/2022
FT
Ginsheim
0 - 0
Eddersheim
Çarşamba
20/07/2022
FT
Meerbusch
2 - 5
Süchteln
Çarşamba
20/07/2022
FT
Dietkirchen
9 - 2
Dorndorf
Çarşamba
20/07/2022
FT
Stern
2 - 4
Berliner SC
Çarşamba
20/07/2022
FT
TuRU 1880 Düsseldorf
2 - 3
Blau-Weiß Mintard
Çarşamba
20/07/2022
FT
Ilkeston Town
0 - 0
Shepshed Dynamo
Çarşamba
20/07/2022
FT
Coalville Town
0 - 5
Hereford
Çarşamba
20/07/2022
FT
Metropolitan Police
2 - 0
Hampton & Richmond
Çarşamba
20/07/2022
FT
Winsford United
3 - 0
Nantwich Town
Çarşamba
20/07/2022
FT
Grays Athletic
2 - 1
AFC Hornchurch
Çarşamba
20/07/2022
FT
Ashton Athletic
0 - 4
United of Manchester
Perşembe
21/07/2022
FT
AS FC Buzău
1 - 1
Concordia Chiajna
Perşembe
21/07/2022
19:30
Velbert
-
Mülheimer
Perşembe
21/07/2022
19:30
Rodgau
-
Rot-Weiß Walldorf
Perşembe
21/07/2022
FT
Aluminij
7 - 1
Zavrč
Perşembe
21/07/2022
FT
Wantage Town
1 - 2
Kidlington
Cuma
22/07/2022
FT
Hapoel Rishon LeZion
1 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa
Cuma
22/07/2022
FT
Brașov Steagul Renaște
1 - 0
Progresul Spartac
Cuma
22/07/2022
FT
Krka
3 - 1
Jarun
Cuma
22/07/2022
FT
Croatia Zmijavci
1 - 2
Solin
Cuma
22/07/2022
FT
Hadamar
2 - 0
Gonsenheim
Cuma
22/07/2022
FT
Highworth Town
0 - 5
Swindon Supermarine
Cuma
22/07/2022
FT
Brentwood Town
1 - 3
Bishop's Stortford
Cuma
22/07/2022
FT
Don Álvaro
1 - 2
Mérida
Cumartesi
23/07/2022
FT
Unirea Dej
2 - 0
CFR Cluj II
Cumartesi
23/07/2022
FT
1599 Şelimbăr
1 - 2
Viitorul P. Târgu Jiu
Cumartesi
23/07/2022
FT
Sokół Ostróda
4 - 1
Concordia Elbląg
Cumartesi
23/07/2022
FT
Admira Prag
2 - 2
Teplice II
Cumartesi
23/07/2022
FT
Hodonín-Šardice
3 - 0
Slovácko II
Cumartesi
23/07/2022
FT
Miedź Legnica II
2 - 7
Ślęza Wrocław
Cumartesi
23/07/2022
FT
Frýdek-Místek
1 - 2
Hranice
Cumartesi
23/07/2022
FT
Mosonmagyaróvári TE
4 - 1
MTK II
Cumartesi
23/07/2022
FT
Goczałkowice Zdrój
5 - 0
Kuźnia Ustroń
Cumartesi
23/07/2022
FT
Gwarek Tarnowskie Góry
1 - 1
Rozwój Katowice
Cumartesi
23/07/2022
FT
VSK Århus
4 - 0
Lyseng
Cumartesi
23/07/2022
FT
Arsenal Česká Lípa
0 - 4
Sokol Brozany
Cumartesi
23/07/2022
FT
Stuttgarter Kickers
4 - 1
Essingen
Cumartesi
23/07/2022
FT
Gyirmót
6 - 0
Baník Ostrava II
Cumartesi
23/07/2022
FT
Fernwald
2 - 2
Schott Mainz
Cumartesi
23/07/2022
FT
Zawisza Bydgoszcz
4 - 2
ŁKS Łódź II
Cumartesi
23/07/2022
FT
B 73 Slagelse
0 - 3
Ishøj
Cumartesi
23/07/2022
FT
Koblenz
1 - 3
Eddersheim
Cumartesi
23/07/2022
FT
Sparta Lichtenberg
0 - 2
Blau-Weiß 90 Berlin
Cumartesi
23/07/2022
FT
South Shields
1 - 0
Scarborough Athletic
Cumartesi
23/07/2022
FT
Connah's Quay
0 - 1
Wingate & Finchley
Cumartesi
23/07/2022
FT
Halesowen Town
0 - 1
Leamington
Cumartesi
23/07/2022
FT
Sutton Coldfield Town
2 - 3
Stafford Rangers
Cumartesi
23/07/2022
FT
Bowers & Pitsea
1 - 1
Canvey Island
Cumartesi
23/07/2022
FT
Bromsgrove Sporting
1 - 0
Hemel Hempstead Town
Cumartesi
23/07/2022
16:00
Alfreton Town
-
Matlock Town
Cumartesi
23/07/2022
FT
Rülzheim
2 - 4
Dudenhofen
Cumartesi
23/07/2022
FT
Struga
2 - 0
Pobeda Junior
Cumartesi
23/07/2022
FT
Tarxien Rainbows
1 - 0
Sliema Wanderers
Cumartesi
23/07/2022
FT
Skopje
1 - 0
Vardar
Cumartesi
23/07/2022
FT
Sirens
0 - 2
Valletta
Cumartesi
23/07/2022
FT
Mosta
2 - 4
Gudja United
Cumartesi
23/07/2022
FT
Dugopolje
1 - 0
HNK Zadar
Cumartesi
23/07/2022
FT
Marsonia
2 - 3
Cibalia
Cumartesi
23/07/2022
FT
Arteixo
0 - 3
Deportivo La Coruña
Cumartesi
23/07/2022
FT
SS Reyes
0 - 1
Rayo Majadahonda
Cumartesi
23/07/2022
FT
CD Calahorra
0 - 1
Osasuna II
Cumartesi
23/07/2022
FT
Zlatibor Čajetina
3 - 0
Igalo
Cumartesi
23/07/2022
FT
San Serván
1 - 5
Mérida
Cumartesi
23/07/2022
FT
Vukovar
0 - 1
Dubrava Zagreb
Pazar
24/07/2022
FT
Cidlina Novy Bydzov
1 - 4
FK Pardubice II
Pazar
24/07/2022
FT
Waldhof Mannheim II
0 - 0
Unter-Flockenbach
Pazar
24/07/2022
FT
TuRU 1880 Düsseldorf
2 - 0
Westfalia Rhynern
Pazar
24/07/2022
FT
Meerbusch
2 - 0
BCV Glesch / Paffendorf
Pazar
24/07/2022
FT
Germania Ratingen
6 - 0
Krefeld-Fischeln
Pazar
24/07/2022
FT
Siegburger SV
1 - 2
SF Baumberg
Pazar
24/07/2022
15:00
SF Niederwenigern
-
Westfalia Herne
Pazar
24/07/2022
FT
Hanau 93
3 - 3
SVE Wald-Michelbach
Pazar
24/07/2022
FT
Sprockhövel
2 - 2
Hiltrup
Pazar
24/07/2022
FT
Kazincbarcika
0 - 3
Csákvári TK
Pazar
24/07/2022
FT
Ajka
0 - 1
Dorogi FC
Pazar
24/07/2022
FT
Croatia Zmijavci
2 - 3
HNK Zadar
Pazar
24/07/2022
FT
Solin
5 - 3
Dugopolje
Pazar
24/07/2022
FT
Marsonia
2 - 1
Vukovar
Pazar
24/07/2022
FT
Cibalia
0 - 0
Dubrava Zagreb
Pazartesi
25/07/2022
FT
Union Fürstenwalde
4 - 0
Preußen Eberswalde
Pazartesi
25/07/2022
FT
Alfter
3 - 1
Wachtberg
Pazartesi
25/07/2022
FT
Carshalton Athletic
1 - 1
Hampton & Richmond
Pazartesi
25/07/2022
FT
Tilbury
0 - 2
Romford
Salı
26/07/2022
18:00
Slovan Rosice
-
Zbrojovka Brno II
Salı
26/07/2022
FT
Jiskra Ústí nad Orlicí
5 - 2
Žďár nad Sázavou
Salı
26/07/2022
FT
Stará Říše
1 - 8
Velké Meziříčí
Salı
26/07/2022
18:30
Bietigheim-Bissingen
-
Fellbach
Salı
26/07/2022
FT
Brønshøj
0 - 3
FA 2000
Salı
26/07/2022
FT
Aarhus Fremad
3 - 1
Lyseng
Salı
26/07/2022
FT
Ibiza
1 - 1
Cartagena
Salı
26/07/2022
19:00
Biebrich 02
-
Eddersheim
Salı
26/07/2022
FT
Holbaek
1 - 1
Vanløse
Salı
26/07/2022
19:30
Westfalia Herne
-
Schlebusch
Salı
26/07/2022
FT
Westfalia Herne
0 - 7
Schonnebeck
Salı
26/07/2022
FT
Marsaxlokk
1 - 1
Birkirkara
Salı
26/07/2022
FT
Guiseley
3 - 0
Darlington 1883
Salı
26/07/2022
FT
Coalville Town
3 - 0
Corby Town
Salı
26/07/2022
FT
Barwell
3 - 1
Bedworth United
Salı
26/07/2022
FT
Lincoln United
2 - 3
Gainsborough Trinity
Salı
26/07/2022
FT
Binfield
0 - 5
Slough Town
Salı
26/07/2022
FT
Royston Town FC
0 - 1
Peterborough Sports
Salı
26/07/2022
FT
Bishop's Stortford
2 - 2
Grays Athletic
Salı
26/07/2022
20:45
Witton Albion
-
Marine
Salı
26/07/2022
FT
Hungerford Town
3 - 2
Leatherhead
Salı
26/07/2022
FT
Brentwood Town
0 - 3
Aveley
Salı
26/07/2022
FT
Alvechurch
1 - 4
Hereford
Salı
26/07/2022
FT
Connah's Quay
3 - 3
Nantwich Town
Çarşamba
27/07/2022
FT
Académica
0 - 0
Canelas 2010
Çarşamba
27/07/2022
FT
Tikveš
2 - 0
Rabotnički
Çarşamba
27/07/2022
FT
Gubbio
3 - 0
San Donato Tavarnelle
Çarşamba
27/07/2022
FT
Sparta Kolín
3 - 2
Slovan Liberec II
Çarşamba
27/07/2022
FT
Broń Radom
0 - 0
MKS Korona Kielce II
Çarşamba
27/07/2022
FT
Zenit Čáslav
1 - 0
FK Pardubice II
Çarşamba
27/07/2022
FT
Carrarese
1 - 2
Seravezza
Çarşamba
27/07/2022
FT
Dugo Selo
2 - 2
Križevci
Çarşamba
27/07/2022
FT
Manresa
3 - 0
Cornellà
Çarşamba
27/07/2022
FT
Admira Prag
3 - 0
Bohemians 1905 II
Çarşamba
27/07/2022
FT
Bjelovar
0 - 2
Rudeš
Çarşamba
27/07/2022
FT
Kladno
0 - 2
Motorlet Prag
Çarşamba
27/07/2022
FT
Mosta
5 - 3
Pietà Hotspurs
Çarşamba
27/07/2022
FT
Tarxien Rainbows
1 - 0
Mtarfa
Çarşamba
27/07/2022
FT
Bembibre
0 - 2
Cultural Leonesa
Çarşamba
27/07/2022
FT
SD Logroñés
3 - 0
Real Zaragoza II
Çarşamba
27/07/2022
FT
Viersen
2 - 4
Meerbusch
Çarşamba
27/07/2022
FT
Frechen
3 - 2
Bonner SC
Çarşamba
27/07/2022
FT
Pesch
1 - 3
Porz
Çarşamba
27/07/2022
FT
Reusrath
0 - 3
Monheim
Çarşamba
27/07/2022
19:30
Eldense
-
Hércules
Çarşamba
27/07/2022
FT
Germania Ratingen
5 - 0
SV Solingen
Çarşamba
27/07/2022
20:00
Recreativo Huelva
-
Linense
Çarşamba
27/07/2022
FT
RAAL La Louvière
3 - 1
Olsa Brakel
Çarşamba
27/07/2022
FT
Muro CF
0 - 4
Alcoyano
Çarşamba
27/07/2022
FT
Atlético Sanluqueño
1 - 3
Algeciras
Perşembe
28/07/2022
FT
L'Escala
0 - 4
Barcelona II
Perşembe
28/07/2022
FT
Wermelskirchen
1 - 4
Hilden
Perşembe
28/07/2022
FT
TVD Velbert
1 - 1
Blau-Weiß Mintard
Cuma
29/07/2022
FT
Viitorul P. Târgu Jiu
6 - 1
Slatina
Cuma
29/07/2022
FT
Miedź Legnica II
0 - 0
Pogoń Szczecin II
Cuma
29/07/2022
FT
Olimpia Grudziądz
1 - 0
Starogard Gdański
Cuma
29/07/2022
FT
Victoria Seelow
0 - 1
Union Fürstenwalde
Cuma
29/07/2022
FT
Bembibre
2 - 0
Zamora
Cuma
29/07/2022
FT
Atlético Mancha Real
0 - 1
Linares Deportivo
Cuma
29/07/2022
FT
Sliema Wanderers
3 - 0
Melita
Cuma
29/07/2022
FT
Gudja United
2 - 3
Swieqi United
Cuma
29/07/2022
FT
Bedfont Sports
0 - 5
Beaconsfield SYCOB
Cuma
29/07/2022
FT
Bognor Regis Town
1 - 1
Worthing
Cuma
29/07/2022
FT
Felixstowe & Walton United
2 - 2
Needham Market
Cumartesi
30/07/2022
FT
Unirea Dej
7 - 2
Gloria Bistriţa
Cumartesi
30/07/2022
FT
AS FC Buzău
2 - 2
Unirea Constanța
Cumartesi
30/07/2022
FT
Wisła Sandomierz
0 - 3
Ostrowiec Świętokrzyski
Cumartesi
30/07/2022
FT
Concordia Chiajna
0 - 0
Progresul Spartac
Cumartesi
30/07/2022
FT
UCAM Murcia
1 - 0
La Nucía
Cumartesi
30/07/2022
FT
Vanløse
4 - 3
Greve
Cumartesi
30/07/2022
FT
Næsby
5 - 0
Marienlyst
Cumartesi
30/07/2022
FT
Real Sociedad II
0 - 0
Beasain
Cumartesi
30/07/2022
FT
Gwarek Tarnowskie Góry
4 - 4
Ruch Radzionków
Cumartesi
30/07/2022
FT
Ślęza Wrocław
2 - 2
Pogoń Szczecin II
Cumartesi
30/07/2022
FT
Polonia Bytom
4 - 0
Ruch Zdzieszowice
Cumartesi
30/07/2022
FT
Avarta
1 - 2
Tårnby
Cumartesi
30/07/2022
FT
Compostela
0 - 0
Ourense CF
Cumartesi
30/07/2022
FT
Numancia
2 - 1
Rayo Majadahonda
Cumartesi
30/07/2022
FT
CD Burgos Promesas 2000
0 - 3
Racing Santander II
Cumartesi
30/07/2022
FT
L'Entregu
0 - 0
UP Langreo
Cumartesi
30/07/2022
FT
Torreense
3 - 2
Sporting-B
Cumartesi
30/07/2022
FT
AFC
2 - 1
VVOG
Cumartesi
30/07/2022
FT
Holstebro
2 - 2
Ringkøbing
Cumartesi
30/07/2022
FT
Cracovia Kraków II
3 - 3
Wisłoka Dębica
Cumartesi
30/07/2022
FT
AFC
3 - 0
SteDoCo
Cumartesi
30/07/2022
FT
Velbert
4 - 1
Schermbeck
Cumartesi
30/07/2022
FT
SF Baumberg
4 - 3
Hürth
Cumartesi
30/07/2022
FT
Buxton
2 - 2
Warrington Town
Cumartesi
30/07/2022
FT
United of Manchester
0 - 0
Banbury United
Cumartesi
30/07/2022
FT
Shepshed Dynamo
1 - 2
Barwell
Cumartesi
30/07/2022
FT
Stratford Town
1 - 2
Leamington
Cumartesi
30/07/2022
FT
Oxford City
3 - 3
Gloucester City
Cumartesi
30/07/2022
FT
Leiston
0 - 1
Brightlingsea Regent
Cumartesi
30/07/2022
FT
Vicenza
6 - 0
Montebelluna
Cumartesi
30/07/2022
FT
Pizzighettone
0 - 1
Piacenza
Cumartesi
30/07/2022
FT
Gubbio
1 - 0
Fano
Cumartesi
30/07/2022
FT
Hrvace
3 - 2
Solin
Cumartesi
30/07/2022
18:00
Monterosi Tuscia
-
Seravezza
Cumartesi
30/07/2022
FT
AC Fanfulla 1874
3 - 2
Renate
Cumartesi
30/07/2022
FT
Sirens
2 - 1
Birkirkara
Cumartesi
30/07/2022
FT
RC Villalbés
1 - 4
Deportivo La Coruña
Cumartesi
30/07/2022
FT
Brea
1 - 2
Osasuna II
Cumartesi
30/07/2022
FT
Águilas
0 - 1
Eldense
Cumartesi
30/07/2022
FT
Náxara
1 - 0
Tudelano
Cumartesi
30/07/2022
FT
CD La Virgen del Camino
0 - 1
Cultural Leonesa
Cumartesi
30/07/2022
FT
Mallorca II
0 - 3
Atlético Baleares
Cumartesi
30/07/2022
FT
L'Olleria
0 - 3
Alcoyano
Cumartesi
30/07/2022
FT
Talavera
0 - 0
Fuenlabrada
Cumartesi
30/07/2022
FT
Cartaya
1 - 2
Recreativo Huelva
Cumartesi
30/07/2022
FT
Calamonte
1 - 0
Don Benito
Pazar
31/07/2022
FT
Chlumec nad Cidlinou
1 - 1
Viktoria Žižkov
Pazar
31/07/2022
FT
Blau-Weiß 90 Berlin
2 - 3
Berlin Hilalspor
Pazar
31/07/2022
FT
Schwarz-Weiß Essen
2 - 2
Ennepetal
Pazar
31/07/2022
15:00
TuRU 1880 Düsseldorf
-
Düsseldorf West
Pazar
31/07/2022
15:00
Fortuna Biesdorf
-
BFC Dynamo
Pazar
31/07/2022
15:00
Fortuna Köln II
-
Cosmos Koblenz
Pazar
31/07/2022
FT
Vicenza
3 - 1
Cartigliano
Pazar
31/07/2022
FT
Struga
3 - 1
Voska Sport
Pazar
31/07/2022
FT
Pelister
2 - 2
Vardar
Pazar
31/07/2022
FT
Sassari Torres 1903
1 - 1
Asti
Pazar
31/07/2022
FT
BCV Glesch / Paffendorf
3 - 0
Germania Lich-Steinstraß
Pazar
31/07/2022
FT
Real Madrid II
1 - 1
Real Unión
Pazar
31/07/2022
FT
Espanyol II
0 - 1
Prat
Salı
02/08/2022
FT
Valencia II
0 - 1
Eldense
Salı
02/08/2022
20:00
Eintracht Verlautenheide
-
Viktoria Arnoldsweiler
Salı
02/08/2022
FT
Recreativo Huelva
2 - 0
Linares Deportivo
Salı
02/08/2022
FT
Ossett United
1 - 2
Liversedge
Salı
02/08/2022
FT
Clitheroe
5 - 1
Bamber Bridge
Salı
02/08/2022
FT
Haringey Borough
2 - 0
New Salamis
Salı
02/08/2022
20:45
Bowers & Pitsea
-
Concord Rangers
Salı
02/08/2022
FT
Macclesfield
2 - 2
United of Manchester
Salı
02/08/2022
FT
Aveley
3 - 2
Hashtag United
Salı
02/08/2022
FT
Sittingbourne
2 - 1
Herne Bay
Salı
02/08/2022
FT
Cambridge City
1 - 1
Hitchin Town
Salı
02/08/2022
FT
Runcorn Linnets
0 - 5
Marine
Salı
02/08/2022
FT
Chertsey Town
3 - 2
Harrow Borough
Salı
02/08/2022
FT
Bangor
0 - 3
Ards
Çarşamba
03/08/2022
FT
Sporting Gijón II
1 - 2
Racing Santander II
Çarşamba
03/08/2022
FT
Pontedera
1 - 2
Monterosi Tuscia
Çarşamba
03/08/2022
FT
Lecco
2 - 1
Varesina
Çarşamba
03/08/2022
FT
Dugo Selo
1 - 0
Kurilovec
Çarşamba
03/08/2022
FT
Real Oviedo II
1 - 0
Llanera
Çarşamba
03/08/2022
FT
Cristo Atlético
1 - 0
Gimnástica Torrelavega
Çarşamba
03/08/2022
FT
Intercity
4 - 1
Levante II
Çarşamba
03/08/2022
FT
Real Titánico
0 - 3
Marino de Luanco
Çarşamba
03/08/2022
FT
Cartagena II
9 - 0
Deportiva Minera
Çarşamba
03/08/2022
FT
Barcelona II
0 - 1
FC Andorra
Çarşamba
03/08/2022
19:00
RUS Binche
-
RAAL La Louvière
Çarşamba
03/08/2022
FT
Rot-Weiß Deuten
1 - 2
Schermbeck
Çarşamba
03/08/2022
FT
RUS Binche
0 - 4
RAAL La Louvière
Çarşamba
03/08/2022
FT
Compostela
0 - 1
Celta de Vigo II
Çarşamba
03/08/2022
FT
Cortes
1 - 1
SD Tarazona
Çarşamba
03/08/2022
FT
Alfter
1 - 2
Borussia Lindenthal
Çarşamba
03/08/2022
FT
Oudenaarde
0 - 1
Eendracht Aalst
Çarşamba
03/08/2022
FT
Rayo Ibense
0 - 2
Alcoyano
Çarşamba
03/08/2022
FT
Guijuelo
0 - 0
Unionistas de Salamanca
Çarşamba
03/08/2022
FT
Espanyol II
2 - 1
Cornellà
Çarşamba
03/08/2022
FT
Mérida
1 - 1
Alcorcón II
Perşembe
04/08/2022
16:30
Pro Patria
-
Sassari Torres 1903
Perşembe
04/08/2022
FT
Al Ain
0 - 2
Al Feiha
Perşembe
04/08/2022
FT
Hiltrup
1 - 4
Preußen Münster II
Perşembe
04/08/2022
FT
Wesseling-Urfeld
0 - 3
Blau-Weiß Friesdorf
Perşembe
04/08/2022
19:30
Westfalia Herne
-
Sprockhövel
Perşembe
04/08/2022
FT
Leganés II
0 - 1
Fuenlabrada
Cuma
05/08/2022
FT
Algeciras
2 - 2
Al Shabab
Cuma
05/08/2022
FT
Al Ain
1 - 3
Al Kuveyt
Cuma
05/08/2022
FT
Real Ávila
0 - 1
Zamora
Cuma
05/08/2022
FT
Real Oviedo II
2 - 0
Caudal
Cuma
05/08/2022
FT
Utrillas
1 - 4
Valencia II
Cuma
05/08/2022
FT
Cieza
0 - 0
Yeclano
Cuma
05/08/2022
FT
Sittingbourne
1 - 2
Margate
Cumartesi
06/08/2022
FT
Navalcarnero
1 - 2
Guadalajara
Cumartesi
06/08/2022
FT
Pozuelo Alarcón
1 - 1
Leganés II
Cumartesi
06/08/2022
FT
Badajoz
0 - 0
Don Benito
Cumartesi
06/08/2022
FT
SD Tarazona
1 - 0
Numancia II
Cumartesi
06/08/2022
FT
Deportivo La Coruña II
1 - 2
Arenteiro
Cumartesi
06/08/2022
FT
Real Betis II
0 - 1
Linense
Cumartesi
06/08/2022
FT
Leioa
2 - 1
Gernika
Cumartesi
06/08/2022
FT
Real Unión
2 - 1
Real Sociedad II
Cumartesi
06/08/2022
FT
Gimnástica Segoviana
0 - 1
Numancia
Cumartesi
06/08/2022
FT
Académica
3 - 1
Paredes
Cumartesi
06/08/2022
FT
Laredo
1 - 1
Sestao
Cumartesi
06/08/2022
FT
Westlandia
2 - 2
Excelsior Maassluis
Cumartesi
06/08/2022
FT
SteDoCo
3 - 0
Volendam II
Cumartesi
06/08/2022
FT
GVVV
2 - 2
De Treffers
Cumartesi
06/08/2022
FT
Enfield Town
2 - 0
Berkhamsted
Cumartesi
06/08/2022
FT
Hyde
0 - 1
Runcorn Linnets
Cumartesi
06/08/2022
FT
Rupel Boom
2 - 1
Oud-Heverlee Leuven II
Cumartesi
06/08/2022
FT
Brighouse Town
4 - 1
Whitby Town
Cumartesi
06/08/2022
FT
Pro Sesto
0 - 0
Alcione
Cumartesi
06/08/2022
FT
Trento Calcio 1921
1 - 1
San Paolo Padova
Cumartesi
06/08/2022
FT
Ayia Napa
3 - 3
Anagennisi Deryneia
Cumartesi
06/08/2022
FT
Correggese
0 - 5
Reggiana
Cumartesi
06/08/2022
FT
Montevarchi Calcio
2 - 3
Terranuova Traiana
Cumartesi
06/08/2022
FT
Dolomiti Bellunesi
2 - 5
Pordenone
Cumartesi
06/08/2022
FT
Croatia Zmijavci
0 - 2
Jadran LP
Cumartesi
06/08/2022
FT
Birkirkara
0 - 3
Balzan Youths
Cumartesi
06/08/2022
FT
Deportivo La Coruña
0 - 0
Real Madrid II
Cumartesi
06/08/2022
FT
San Fernando
1 - 2
Ceuta
Cumartesi
06/08/2022
FT
Tudelano
1 - 0
CD Calahorra
Cumartesi
06/08/2022
FT
Cartagena II
3 - 4
Orihuela
Cumartesi
06/08/2022
FT
Cultural Leonesa
1 - 1
Real Valladolid II
Cumartesi
06/08/2022
FT
Unionistas de Salamanca
2 - 2
Atlético Madrid II
Cumartesi
06/08/2022
FT
Alzira
2 - 0
UCAM Murcia
Cumartesi
06/08/2022
FT
Alfaro
1 - 1
SD Logroñés
Cumartesi
06/08/2022
FT
Atlético Pueblonuevo
1 - 3
Montijo
Cumartesi
06/08/2022
FT
Socuéllamos
0 - 1
Córdoba II
Cumartesi
06/08/2022
FT
Talavera
0 - 0
SS Reyes
Cumartesi
06/08/2022
FT
Xerez
1 - 0
Recreativo Huelva
Cumartesi
06/08/2022
FT
Linares Deportivo
1 - 3
Córdoba
Pazar
07/08/2022
FT
Folkestone Invicta
4 - 2
Ashford United
Pazar
07/08/2022
FT
USV Hercules
3 - 0
Koninklijke HFC
Pazar
07/08/2022
FT
Clitheroe
2 - 2
United of Manchester
Pazar
07/08/2022
FT
Siena
1 - 1
Gubbio
Pazar
07/08/2022
FT
Dibba Al Fujairah
3 - 3
Kazma
Pazar
07/08/2022
FT
Nocerina
1 - 1
Neapolis
Pazar
07/08/2022
FT
La Nucía
0 - 3
Elche
Pazar
07/08/2022
FT
Göztepe
2 - 2
Altınordu
Pazar
07/08/2022
FT
Real Murcia
1 - 0
Mar Menor
Pazar
07/08/2022
FT
Vélez
1 - 1
Atlético Mancha Real
Pazar
07/08/2022
FT
UD Santa Marta
0 - 1
Guijuelo
Pazar
07/08/2022
FT
Calamonte
0 - 1
Montijo
Pazartesi
08/08/2022
FT
Caratese
1 - 2
Renate
Pazartesi
08/08/2022
FT
Avellino
1 - 1
Casertana
Salı
09/08/2022
FT
La Nucía
3 - 0
Gandía
Salı
09/08/2022
FT
Bonn-Endenich
0 - 6
Frechen
Salı
09/08/2022
FT
Hércules
1 - 0
Castellón
Salı
09/08/2022
FT
Excelsior Maassluis
2 - 1
Jong Sparta
Salı
09/08/2022
FT
Kozakken Boys
5 - 1
Dongen
Salı
09/08/2022
FT
VVSB
4 - 0
Rijnsburgse Boys
Salı
09/08/2022
FT
Spakenburg
2 - 5
GVVV
Salı
09/08/2022
20:00
Águilas
-
Alcoyano
Salı
09/08/2022
FT
Linares Deportivo
0 - 0
El Ejido
Çarşamba
10/08/2022
FT
Getafe II
2 - 4
Navalcarnero
Çarşamba
10/08/2022
FT
Pineto
0 - 4
Recanatese
Çarşamba
10/08/2022
FT
Al Dhafra
3 - 0
Kazma
Çarşamba
10/08/2022
FT
San Donato Tavarnelle
1 - 1
Scandicci
Çarşamba
10/08/2022
FT
Real Sociedad II
0 - 1
Rayo Majadahonda
Çarşamba
10/08/2022
FT
Carrarese
1 - 1
Monterosi Tuscia
Çarşamba
10/08/2022
FT
Atlético Baleares
2 - 0
Peña Deportiva
Çarşamba
10/08/2022
FT
Barcelona II
2 - 1
Valencia II
Çarşamba
10/08/2022
FT
Amorebieta
1 - 1
Numancia
Çarşamba
10/08/2022
FT
Real Murcia
1 - 1
Alcorcón
Çarşamba
10/08/2022
FT
Peralada
0 - 1
Sabadell
Çarşamba
10/08/2022
FT
Celta de Vigo II
2 - 3
Bergantiños
Çarşamba
10/08/2022
FT
Escobedo
0 - 3
Laredo
Çarşamba
10/08/2022
FT
Real Titánico
1 - 3
Real Oviedo II
Çarşamba
10/08/2022
FT
UP Langreo
1 - 1
Lealtad
Çarşamba
10/08/2022
FT
Unionistas de Salamanca
2 - 4
Alcorcón II
Çarşamba
10/08/2022
FT
Águilas
1 - 0
Almería II
Çarşamba
10/08/2022
FT
Atlético Madrid II
2 - 2
SS Reyes
Çarşamba
10/08/2022
FT
Sestao
2 - 0
Athletic Club II
Çarşamba
10/08/2022
FT
Arandina
2 - 4
Gimnástica Segoviana
Çarşamba
10/08/2022
FT
Cappellen
1 - 6
Royal Antwerp II
Çarşamba
10/08/2022
FT
Arenteiro
2 - 2
Racing Ferrol
Çarşamba
10/08/2022
FT
UD Logroñés
3 - 0
Cultural Leonesa
Çarşamba
10/08/2022
FT
Orihuela
0 - 3
Intercity
Çarşamba
10/08/2022
FT
UCAM Murcia
0 - 0
El Palo
Çarşamba
10/08/2022
FT
Torrent
0 - 0
Saguntino
Çarşamba
10/08/2022
FT
Miajadas
2 - 0
Don Benito
Çarşamba
10/08/2022
FT
Forlì
0 - 6
Cesena
Çarşamba
10/08/2022
FT
Olivenza
0 - 2
Badajoz
Çarşamba
10/08/2022
FT
Córdoba
3 - 2
Mérida
Perşembe
11/08/2022
FT
Pro Sesto
3 - 1
Casatese
Perşembe
11/08/2022
19:30
Pesch
-
Oberpleis
Perşembe
11/08/2022
FT
Calamonte
0 - 1
Villanovense
Perşembe
11/08/2022
FT
Coria CF
1 - 2
Utrera
Perşembe
11/08/2022
FT
RSD Alcalá
0 - 1
Fuenlabrada
Cuma
12/08/2022
FT
Guadalajara
1 - 0
Leganés II
Cuma
12/08/2022
FT
Linense
2 - 1
Ceuta
Cuma
12/08/2022
FT
Padova
3 - 1
San Paolo Padova
Cuma
12/08/2022
FT
Tarxien Rainbows
0 - 3
Marsaxlokk
Cuma
12/08/2022
FT
CD Burgos Promesas 2000
0 - 0
CD Calahorra
Cuma
12/08/2022
FT
Valencia II
1 - 2
Castellón
Cuma
12/08/2022
FT
Lorca Deportiva
1 - 1
Cartagena II
Cuma
12/08/2022
FT
Peña Sport
0 - 1
Cirbonero
Cuma
12/08/2022
FT
Alcoyano
1 - 1
Hércules
Cumartesi
13/08/2022
FT
Cádiz II
1 - 2
Atlético Sanluqueño
Cumartesi
13/08/2022
FT
Mar Menor
0 - 2
La Unión Atlético
Cumartesi
13/08/2022
FT
Utebo
3 - 0
Ebro
Cumartesi
13/08/2022
FT
Barakaldo
3 - 0
Arenas de Getxo
Cumartesi
13/08/2022
FT
Real Valladolid II
4 - 2
Rayo Majadahonda
Cumartesi
13/08/2022
FT
Numancia
1 - 0
SS Reyes
Cumartesi
13/08/2022
FT
Osasuna II
1 - 3
Real Sociedad II
Cumartesi
13/08/2022
FT
Vicenza
1 - 1
Mantova
Cumartesi
13/08/2022
FT
San Donato Tavarnelle
3 - 1
Sangiovannese
Cumartesi
13/08/2022
FT
Al Dhafra
1 - 1
Al Hazm
Cumartesi
13/08/2022
FT
AlbinoLeffe
5 - 2
Villa Valle
Cumartesi
13/08/2022
FT
Gernika
1 - 1
Sestao
Cumartesi
13/08/2022
FT
L'Hospitalet
0 - 3
Sabadell
Cumartesi
13/08/2022
FT
Levante II
2 - 0
Yeclano
Cumartesi
13/08/2022
19:30
Alzira
-
La Nucía
Cumartesi
13/08/2022
FT
Eldense
0 - 1
UCAM Murcia
Cumartesi
13/08/2022
FT
Gimnástica Torrelavega
2 - 1
Racing Santander II
Cumartesi
13/08/2022
FT
Izarra
0 - 2
SD Logroñés
Cumartesi
13/08/2022
FT
Gimnástica Segoviana
3 - 2
Tudelano
Cumartesi
13/08/2022
FT
Talavera
0 - 1
Alcorcón
Cumartesi
13/08/2022
FT
Badajoz
1 - 0
Montijo
Cumartesi
13/08/2022
FT
Birkirkara
0 - 1
Sliema Wanderers
Cumartesi
13/08/2022
FT
Xerez Deportivo
0 - 2
Córdoba
Cumartesi
13/08/2022
FT
San Roque
0 - 0
Real Betis II
Cumartesi
13/08/2022
FT
Ciudad de Torredonjimeno
1 - 1
Linares Deportivo
Pazar
14/08/2022
FT
Gubbio
3 - 1
Gavorrano
Pazar
14/08/2022
FT
Trento Calcio 1921
2 - 0
Levico
Pazar
14/08/2022
FT
Estepona
0 - 4
Atlético Madrid II
Pazar
14/08/2022
FT
Atlético Porcuna
0 - 0
Atlético Mancha Real
Pazartesi
15/08/2022
FT
Águilas
0 - 0
Lorca Deportiva
Salı
16/08/2022
FT
UD Melilla
1 - 0
Mar Menor
Çarşamba
17/08/2022
FT
Franciacorta
0 - 2
Pizzighettone
Çarşamba
17/08/2022
FT
Atlético Madrid II
0 - 2
Intercity
Çarşamba
17/08/2022
FT
Navalcarnero
1 - 0
Galapagar
Çarşamba
17/08/2022
FT
Sant Andreu
2 - 0
Terrassa
Çarşamba
17/08/2022
FT
Teruel
1 - 0
Valencia II
Çarşamba
17/08/2022
FT
Deusto
0 - 0
Sestao
Çarşamba
17/08/2022
FT
CD Calahorra
0 - 1
Real Sociedad II
Çarşamba
17/08/2022
FT
Cartagena II
1 - 1
Hércules
Çarşamba
17/08/2022
FT
Alcorcón
0 - 0
Atlético Baleares
Çarşamba
17/08/2022
FT
Algeciras
1 - 1
Recreativo Huelva
Çarşamba
17/08/2022
FT
Espanyol II
1 - 0
Gimnàstic Tarragona
Çarşamba
17/08/2022
FT
Cacereño
1 - 1
Badajoz
Çarşamba
17/08/2022
FT
Villarrobledo
0 - 1
Yeclano
Çarşamba
17/08/2022
FT
Pozoblanco
1 - 2
Córdoba
Perşembe
18/08/2022
FT
AS Fasano
1 - 2
Virtus Francavilla
Perşembe
18/08/2022
FT
Gernika
1 - 0
Amorebieta
Perşembe
18/08/2022
FT
UD Logroñés
1 - 1
Osasuna II
Perşembe
18/08/2022
FT
UCAM Murcia
3 - 1
UD Melilla
Cuma
19/08/2022
FT
Hapoel Ra'anana
4 - 0
Shimshon Kafr Qasim
Cuma
19/08/2022
FT
La Nucía
1 - 2
Mar Menor
Cuma
19/08/2022
FT
Cristo Atlético
1 - 2
Fuenlabrada
Cuma
19/08/2022
FT
Vicenza
2 - 1
Virtus Verona
Cuma
19/08/2022
FT
Yeclano
1 - 1
Eldense
Cuma
19/08/2022
FT
Textil Escudo
0 - 2
Racing Santander II
Cumartesi
20/08/2022
FT
Navalcarnero
0 - 0
Rayo Vallecano II
Cumartesi
20/08/2022
FT
UD Melilla
0 - 2
Real Murcia
Cumartesi
20/08/2022
FT
Unión Adarve
3 - 3
Las Rozas
Cumartesi
20/08/2022
FT
Atlético Madrid II
2 - 0
UCAM Murcia
Cumartesi
20/08/2022
FT
Amorebieta
1 - 1
Sestao
Cumartesi
20/08/2022
FT
Gimnástica Segoviana
2 - 1
Real Ávila
Cumartesi
20/08/2022
FT
UP Langreo
3 - 0
Llanera
Cumartesi
20/08/2022
FT
Real Avilés
4 - 2
Atlético Tordesillas
Cumartesi
20/08/2022
12:00
Athletic Club II
-
Gimnàstic Tarragona
Cumartesi
20/08/2022
FT
Athletic Club II
3 - 0
Gimnástica Torrelavega
Cumartesi
20/08/2022
FT
Pro Patria
0 - 0
Renate
Cumartesi
20/08/2022
FT
Vis Pesaro
0 - 1
Gubbio
Cumartesi
20/08/2022
FT
San Donato Tavarnelle
1 - 1
Sporting Trestina
Cumartesi
20/08/2022
FT
Teruel
0 - 1
Castellón
Cumartesi
20/08/2022
FT
Real Sociedad II
3 - 0
Arenas de Getxo
Cumartesi
20/08/2022
FT
Real Murcia
0 - 0
Mallorca II
Cumartesi
20/08/2022
FT
Sabadell
1 - 1
Europa
Cumartesi
20/08/2022
FT
Guijuelo
2 - 0
Salamanca UDS
Cumartesi
20/08/2022
FT
Numancia
0 - 0
Real Madrid II
Cumartesi
20/08/2022
FT
Leganés II
1 - 2
Alcorcón
Cumartesi
20/08/2022
FT
Mar Menor
1 - 5
Atlético Pulpileño
Cumartesi
20/08/2022
FT
Racing Ferrol
4 - 1
Compostela
Cumartesi
20/08/2022
FT
Espanyol II
3 - 2
Sant Andreu
Cumartesi
20/08/2022
FT
Villanovense
0 - 1
Real Betis II
Cumartesi
20/08/2022
FT
Don Benito
1 - 0
Mérida
Cumartesi
20/08/2022
FT
Badajoz
1 - 1
Córdoba
Cumartesi
20/08/2022
FT
San Fernando
3 - 0
Toledo
Pazar
21/08/2022
FT
Cartagena II
0 - 0
Mallorca II
Pazar
21/08/2022
FT
Pescara
0 - 1
Rimini
Pazar
21/08/2022
FT
Virtus Francavilla
0 - 0
Taranto
Pazar
21/08/2022
FT
Deportivo La Coruña
2 - 1
Bergantiños
Pazar
21/08/2022
FT
CD Calahorra
1 - 0
Cultural Leonesa
Pazar
21/08/2022
FT
Vélez
1 - 2
Real Jaén
Pazar
21/08/2022
FT
Utrera
0 - 2
Ceuta
Çarşamba
24/08/2022
FT
Wydad Casablanca
1 - 2
Racing de Casablanca
Çarşamba
24/08/2022
FT
Real Ávila
0 - 0
Unión Adarve
Çarşamba
24/08/2022
FT
Gernika
2 - 1
Portugalete
Çarşamba
24/08/2022
FT
Sestao
1 - 1
Barakaldo
Çarşamba
24/08/2022
FT
Izarra
2 - 0
Deportivo Alavés II
Çarşamba
24/08/2022
FT
Arandina
2 - 2
Cristo Atlético
Çarşamba
24/08/2022
FT
Moralo
2 - 2
Talavera
Çarşamba
24/08/2022
FT
Orihuela
3 - 0
Hércules
Çarşamba
24/08/2022
FT
Pizzighettone
3 - 0
Crema
Çarşamba
24/08/2022
FT
Coria
1 - 2
Guijuelo
Çarşamba
24/08/2022
FT
UD Ourense
1 - 2
Compostela
Çarşamba
24/08/2022
FT
Ayamonte
1 - 2
San Roque
Çarşamba
24/08/2022
FT
RSB Berkane
0 - 0
Mouloudia Oujda
Perşembe
25/08/2022
FT
Shimshon Kafr Qasim
1 - 2
Beitar Shimshon Tel Aviv
Perşembe
25/08/2022
FT
Utrera
1 - 0
Atlético Sanluqueño
Cuma
26/08/2022
FT
San Juan
0 - 3
Ebro
Cuma
26/08/2022
FT
Lorca Deportiva
1 - 2
Granada II
Cumartesi
27/08/2022
FT
Cartagena II
2 - 0
Atlético Pulpileño
Cumartesi
27/08/2022
FT
Ebro
0 - 0
Alfaro
Cumartesi
27/08/2022
FT
Gimnástica Segoviana
2 - 0
Zamora
Cumartesi
27/08/2022
FT
Arezzo
2 - 0
Lucchese
Cumartesi
27/08/2022
FT
Vigor Senigallia
0 - 2
Fermana
Cumartesi
27/08/2022
FT
Coruxo
5 - 1
Arosa
Cumartesi
27/08/2022
FT
Villafranca
2 - 2
Mantova
Cumartesi
27/08/2022
FT
Pro Vercelli
1 - 0
Pro Patria
Cumartesi
27/08/2022
FT
Montevarchi Calcio
4 - 2
Ghivizzano Borgo Mozzano
Cumartesi
27/08/2022
FT
Piacenza
0 - 0
Virtus Entella
Cumartesi
27/08/2022
FT
Atlético Astorga
1 - 0
Real Oviedo II
Cumartesi
27/08/2022
FT
Real Valladolid II
4 - 1
Coria
Cumartesi
27/08/2022
FT
Águilas
2 - 2
El Ejido
Cumartesi
27/08/2022
FT
Cristo Atlético
1 - 3
Sestao
Cumartesi
27/08/2022
FT
Don Benito
0 - 0
Alcobendas Sport
Cumartesi
27/08/2022
FT
Mouloudia Oujda
0 - 0
Racing de Casablanca
Cumartesi
27/08/2022
FT
Wydad Casablanca
0 - 2
RSB Berkane
Pazar
28/08/2022
FT
UCAM Murcia
3 - 1
Hércules
Pazar
28/08/2022
FT
Huesca II
1 - 4
Utebo
Pazar
28/08/2022
FT
Prat
0 - 1
L'Hospitalet
Pazar
28/08/2022
FT
Montijo
0 - 2
Real Betis II
Pazar
28/08/2022
FT
Moralo
1 - 0
Cacereño
Çarşamba
31/08/2022
FT
Águilas
2 - 2
Real Murcia
Çarşamba
07/09/2022
FT
Praviano
1 - 1
Real Oviedo II
Çarşamba
07/09/2022
FT
Taverne
0 - 5
Bellinzona
Cumartesi
24/09/2022
FT
Treska
1 - 0
Vardar
Cumartesi
24/09/2022
FT
Rinija
0 - 1
Škendija 79
Salı
27/09/2022
FT
Reusrath
2 - 3
Altenberg
Çarşamba
28/09/2022
FT
Bövinghausen
6 - 5
Schüren
Cumartesi
08/10/2022
FT
Gor Mahia
3 - 0
Talanta
Pazar
09/10/2022
FT
Gor Mahia
0 - 1
Posta Rangers
Salı
25/10/2022
19:30
Fortuna Köln II
-
Alfter
Cumartesi
29/10/2022
FT
Police
2 - 2
Tusker
Pazartesi
31/10/2022
FT
Fortuna Köln II
6 - 2
Blau-Weiß Königsdorf
Perşembe
10/11/2022
FT
Sporting Gijón II
1 - 0
UP Langreo
Perşembe
10/11/2022
FT
Barakaldo
2 - 2
Athletic Club II
Çarşamba
16/11/2022
FT
Bergisch Gladbach
3 - 2
Wermelskirchen
Cuma
18/11/2022
FT
Wisła Puławy
2 - 4
Siarka Tarnobrzeg
Cuma
18/11/2022
FT
Etar VT
3 - 2
Dobrudzha 1919
Cuma
18/11/2022
FT
SF Baumberg
4 - 1
Rather SV
Cuma
18/11/2022
FT
Düsseldorf West
2 - 2
MSV Düsseldorf
Cuma
18/11/2022
FT
Schonnebeck
4 - 2
Steele
Salı
22/11/2022
FT
Fortuna Köln II
3 - 3
Borussia Lindenthal
Çarşamba
23/11/2022
FT
Vardar
2 - 0
Željezničar
Perşembe
24/11/2022
FT
SAK Klagenfurt
3 - 2
ASK Klagenfurt
Cuma
25/11/2022
FT
Považská Bystrica
6 - 2
Viktoria Otrokovice
Salı
29/11/2022
FT
Baník Ostrava II
8 - 2
Viktoria Otrokovice
Cuma
02/12/2022
16:00
Zbrojovka Brno II
-
Znojmo
Cumartesi
03/12/2022
FT
Motorlet Prag
2 - 3
Jablonec II
Cumartesi
03/12/2022
FT
Rekord Bielsko-Biała
1 - 2
Jastrzębie
Salı
06/12/2022
FT
Gol Gohar Sirjan
1 - 0
Liepāja
Çarşamba
07/12/2022
FT
YF Juventus
1 - 0
Grasshopper II
Cuma
09/12/2022
FT
Benešov
4 - 2
Motorlet Prag
Cumartesi
10/12/2022
14:00
Bohemians 1905 II
-
Sokol Lom
Pazartesi
12/12/2022
FT
Peresvet
1 - 2
Kolomna
Pazartesi
12/12/2022
FT
Saturn
4 - 4
FK Elektron
Salı
13/12/2022
FT
Balashikha
1 - 5
Peresvet
Salı
13/12/2022
FT
Kolomna
1 - 0
Saturn
Çarşamba
14/12/2022
FT
FK Elektron
3 - 1
Kolomna
Çarşamba
14/12/2022
FT
Saturn
4 - 3
Balashikha
Perşembe
15/12/2022
FT
Peresvet
0 - 2
Saturn
Perşembe
15/12/2022
FT
Balashikha
3 - 7
FK Elektron
Cuma
16/12/2022
FT
FK Elektron
1 - 2
Peresvet
Cuma
16/12/2022
FT
Olsztyn
3 - 3
Jaguar Gdańsk
Cuma
16/12/2022
FT
Kolomna
5 - 4
Balashikha
Perşembe
29/12/2022
FT
Cianorte
2 - 1
FC Cascavel
Cuma
30/12/2022
FT
Portugalete
0 - 3
Amorebieta
Cuma
30/12/2022
FT
Athletic Club II
1 - 0
Racing Santander II
Cuma
30/12/2022
17:00
Marino de Luanco
-
Lealtad
Cuma
30/12/2022
FT
UCAM Murcia
1 - 0
Real Murcia
Puan Durumu
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Takım
O
AV
P
1
Arsenal
28
+46
64
2
Liverpool
28
+39
64
3
Man City
28
+35
63
4
Aston Villa
29
+18
56
5
Tottenham
28
+17
53
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.