Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Çarşamba | ||||
FT
|
TJK Legion II | 3 - 2 | Zenit Tallinn |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Salı | ||||
FT
|
Paide III | 2 - 7 | TJK Legion II | |
Perşembe | ||||
FT
|
Zenit Tallinn | 2 - 0 | FC Otepaa |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Çarşamba | ||||
FT
|
Paide III | 4 - 2 | Laagri | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Saku Sporting | 0 - 2 | Zenit Tallinn | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Tallinna FC Zapoos | 0 - 4 | FC Otepaa | |
Çarşamba | ||||
FT
|
TJK Legion II | 1 - 1 | Põhja-Tallinna JK Volta |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Çarşamba | ||||
FT
|
Paide III | 3 - 0 | Eston Villa | |
Salı | ||||
FT
|
Äksi Wolves | 1 - 12 | Zenit Tallinn | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Tallinna FC Zapoos | 4 - 3 | Tarvastu | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Viimsi Igiliikur | 0 - 1 | FC Otepaa | |
Çarşamba | ||||
FT
|
JK Kadakas | 1 - 2 | Põhja-Tallinna JK Volta | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Saku Sporting | 4 - 2 | Põhja-Sakala | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Laagri | 4 - 1 | Rummu Dünamo | |
Çarşamba | ||||
FT
|
TJK Legion II | 3 - 0 | Ganvix |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Salı | ||||
FT
|
Tallinna FC Zapoos | 4 - 1 | Tartu Welco II | |
Perşembe | ||||
FT
|
Kompanii Marjamaa | 0 - 2 | JK Kadakas | |
Pazar | ||||
FT
|
Aruküla | 2 - 3 | Tarvastu | |
Pazar | ||||
FT
|
Viimsi Igiliikur | 2 - 1 | Rumori Calcio | |
Salı | ||||
FT
|
Laagri | 1 - 1 | JK Piraaja | |
Pazar | ||||
FT
|
Ararat | 0 - 9 | TJK Legion II | |
Pazar | ||||
FT
|
Eston Villa | 7 - 1 | Järva-Jaani | |
Pazartesi | ||||
FT
|
FC Otepaa | 4 - 0 | Flora III | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Viimsi Lõvid | 1 - 3 | Rummu Dünamo | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Äksi Wolves | 7 - 1 | Tallinna Wolves | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Zenit Tallinn | 6 - 3 | Imavere | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Ganvix | 3 - 3 | Joker | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Saku Sporting | 7 - 0 | Helios | |
Çarşamba | ||||
FT
|
Paide III | 10 - 0 | Loo | |
Perşembe | ||||
FT
|
Põhja-Tallinna JK Volta | 2 - 2 | Kuressaare II | |
Perşembe | ||||
FT
|
Põhja-Sakala | 3 - 3 | Team Helm |