Kupa

Final

Gün Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım  
Cumartesi 04/07/2020
FT
Flora 2 - 1 Trans Olayları görüntüle

Yarı finaller

Gün Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım  
Cumartesi 20/06/2020
FT
Elva 2 - 4 Flora Olayları görüntüle
Cumartesi 20/06/2020
FT
Trans 4 - 1 Tallinna Kalev Olayları görüntüle

Çeyrek finaller

Son 16

Gün Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım  
Salı 20/08/2019
FT
Tarvastu 1 - 4 Elva
Salı 20/08/2019
FT
Põhja-Sakala 0 - 3 Tallinna Kalev
Cumartesi 24/08/2019
FT
ReUnited Tallinn 5 - 2 NPM Silmet
Salı 27/08/2019
FT
Rasmus Värki 3 - 0 Anija
Çarşamba 04/09/2019
FT
Paide 13 - 0 Põhja-Tallinna JK Volta
Çarşamba 04/09/2019
FT
Tulevik 11 - 0 Tallinna Wolves
Çarşamba 04/09/2019
FT
TJK Legion II 0 - 1 Tammeka
Perşembe 05/09/2019
FT
Põhja-Tallinna Volta II 2 - 0 Viimsi
Cumartesi 07/09/2019
FT
Team Helm 1 - 21 Levadia
Cumartesi 07/09/2019
FT
Võru FC Helios 2 - 1 Welco Elekter
Çarşamba 11/09/2019
FT
K-Järve JK Järve II 1 - 1 Tallinna Kalev III
Çarşamba 25/09/2019
FT
Kuressaare 1 - 3 Trans
Çarşamba 09/10/2019
FT
Eston Villa II 3 - 0 FC Otepaa
Cumartesi 12/10/2019
FT
Paide III 0 - 3 Kalju
Çarşamba 23/10/2019
FT
FC Maardu 0 - 7 Flora
Salı 29/10/2019
FT
JK Tabasalu 2 - 1 Flora II

32li Finaller

Gün Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım  
Perşembe 25/07/2019
FT
Tallinna JK 2 - 7 Tarvastu
Cumartesi 27/07/2019
FT
Tallinna Wolves 5 - 1 Vastseliina
Cumartesi 27/07/2019
FT
Kuressaare 12 - 1 JK Kadakas
Pazar 28/07/2019
FT
Põhja-Sakala 5 - 1 Helios
Pazar 28/07/2019
FT
TJK Legion II 9 - 0 Äksi Wolves
Pazar 28/07/2019
FT
Team Helm 3 - 2 Rumori Calcio
Pazartesi 29/07/2019
FT
Teleios 2 - 4 Põhja-Tallinna JK Volta
Çarşamba 31/07/2019
FT
K-Järve JK Järve 0 - 1 Võru FC Helios
Çarşamba 31/07/2019
FT
Läänemaa Haapsalu 1 - 5 Flora II
Perşembe 01/08/2019
FT
Loo 0 - 1 Eston Villa II
Perşembe 01/08/2019
FT
Järva-Jaani 1 - 10 Welco Elekter
Perşembe 01/08/2019
FT
Põhja-Tallinna Volta II 6 - 0 Jõgeva Wolves
Cuma 02/08/2019
FT
ReUnited Tallinn 5 - 1 Poseidon
Salı 06/08/2019
FT
Vaprus 2 - 3 Tallinna Kalev III
Salı 06/08/2019
FT
TJK Legion 0 - 7 Trans
Salı 06/08/2019
FT
Nõmme United 1 - 3 Tammeka
Salı 06/08/2019
FT
Viimsi 2 - 0 Raplamaa
Salı 06/08/2019
FT
Levadia 7 - 0 Zenit Tallinn
Salı 06/08/2019
FT
Puhkus Mehhikos 0 - 6 K-Järve JK Järve II
Salı 06/08/2019
FT
Elbato 0 - 3 FC Maardu
Salı 06/08/2019
FT
Kristiine JK 0 - 10 Paide
Salı 06/08/2019
FT
Hell Hunt 0 - 1 Tallinna Kalev
Çarşamba 07/08/2019
FT
Viimsi Igiliikur 1 - 7 Tulevik
Çarşamba 07/08/2019
FT
FC Lelle 0 - 1 JK Tabasalu
Çarşamba 07/08/2019
FT
Elva 7 - 0 Viimsi Lõvid
Çarşamba 07/08/2019
FT
Anija 2 - 1 Kompanii Marjamaa
Pazar 11/08/2019
FT
NPM Silmet 5 - 2 Flora III
Pazartesi 12/08/2019
FT
Kose 0 - 5 Paide III
Salı 13/08/2019
FT
Pärnu Sadam 1 - 1 FC Otepaa
Çarşamba 14/08/2019
FT
Rasmus Värki 2 - 2 Eston Villa
Salı 20/08/2019
FT
Flora 12 - 0 Kohtla-Nõmme
Çarşamba 21/08/2019
FT
Kalju 2 - 0 Keila

64th Finals

Gün Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım  
Salı 04/06/2019
FT
Paide III 13 - 2 Mauruse Saurused
Cumartesi 08/06/2019
FT
Helios 5 - 1 Rumori Calcio II
Çarşamba 12/06/2019
FT
Tammeka IV 0 - 4 Tallinna Kalev III
Perşembe 13/06/2019
FT
Tallinna FC Zapoos 0 - 0 Zenit Tallinn
Perşembe 13/06/2019
FT
Mulgi 0 - 1 Tallinna Wolves
Çarşamba 19/06/2019
FT
Viimsi II 1 - 2 Viimsi Igiliikur
Çarşamba 19/06/2019
FT
K-Järve JK Järve II 0 - 0 JK 32.KK
Çarşamba 19/06/2019
FT
Eston Villa 15 - 0 Metsis
Perşembe 20/06/2019
FT
Kompanii Marjamaa 6 - 0 Sssolutions
Perşembe 20/06/2019
FT
JK Kadakas 3 - 1 Maksatransport
Perşembe 20/06/2019
FT
FC Lelle 2 - 1 TransferWise
Perşembe 20/06/2019
FT
FC Soccernet 1 - 3 Vastseliina
Cuma 21/06/2019
FT
JK Piraaja 1 - 3 TJK Legion II
Çarşamba 26/06/2019
FT
JK Pusivus 0 - 5 Pärnu Sadam
Perşembe 27/06/2019
FT
Flora III 10 - 0 Poseidon II
Perşembe 27/06/2019
FT
Noorus-96 2 - 4 FC Otepaa
Salı 09/07/2019
FT
Olympic 1 - 9 Paide
Cumartesi 13/07/2019
FT
FC Maardu 12 - 0 Warrior
Cumartesi 13/07/2019
FT
Tulevik 0 - 0 Kadrina
Cumartesi 13/07/2019
FT
Trans 0 - 0 Maardu Aliens
Cumartesi 13/07/2019
FT
Rakvere Tarvas 0 - 3 K-Järve JK Järve
Cumartesi 13/07/2019
FT
Põhja-Tallinna JK Volta 18 - 0 Viking
Cumartesi 13/07/2019
FT
Põhja-Sakala 5 - 2 Pärnu
Pazartesi 15/07/2019
FT
Tammeka 8 - 1 Tallinna Infonet
Çarşamba 24/07/2019
FT
Elva 3 - 0 EMÜ

Puan Durumu

# Takım O AV P
1 5 +7 13
2 4 +10 12
3 5 +0 10
4 5 +4 9
5 5 +2 9
18+ GambleAware