Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Cumartesi | ||||
FT
|
Rijeka | 1 - 0 | Lokomotiva | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Cumartesi | ||||
FT
|
Slaven Koprivnica | 1 - 3 | Lokomotiva | Olayları görüntüle |
Pazar | ||||
FT
|
Rijeka | 3 - 2 | Osijek | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Salı | ||||
FT
|
Šibenik | 0 - 4 | Lokomotiva | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Inter Zaprešic | 0 - 2 | Osijek | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Gorica | 1 - 2 | Slaven Koprivnica | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Rijeka | 1 - 0 | Dinamo Zagreb | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Çarşamba | ||||
FT
|
Zadar | 0 - 3 | Osijek | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Bijelo Brdo | 0 - 2 | Slaven Koprivnica | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Šibenik | 2 - 1 | Belišće | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Vinogradar | 0 - 3 | Lokomotiva | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Istra 1961 | 1 - 2 | Inter Zaprešic | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Gorica | 2 - 1 | Hajduk Split | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Opatija | 0 - 3 | Dinamo Zagreb | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Varaždin | 1 - 2 | Rijeka | Olayları görüntüle |
Gün | Ev sahibi | Skor/Süre | Misafir takım | |
---|---|---|---|---|
Salı | ||||
FT
|
Karlovac 1919 | 0 - 7 | Dinamo Zagreb | Olayları görüntüle |
Salı | ||||
FT
|
Hrvace | 1 - 2 | Slaven Koprivnica | Olayları görüntüle |
Salı | ||||
FT
|
Vuteks-Sloga | 0 - 8 | Osijek | Olayları görüntüle |
Salı | ||||
FT
|
Oriolok Oriovac | 0 - 3 | Lokomotiva | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Mladost Petrinja | 0 - 2 | Hajduk Split | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Belišće | 3 - 1 | Split | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Jadran Poreč | 3 - 7 | Inter Zaprešic | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Kurilovec | 2 - 3 | Istra 1961 | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Sloga Nova Gradiška | 1 - 2 | Vinogradar | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Zagora | 1 - 2 | Zadar | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Slavonija Pozega | 1 - 5 | Šibenik | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Bijelo Brdo | 1 - 0 | Cibalia | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Opatija | 3 - 1 | Novigrad | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Gorica | 8 - 0 | NK Zagreb | Olayları görüntüle |
Çarşamba | ||||
FT
|
Varaždin | 4 - 2 | Rudeš | Olayları görüntüle |
Salı | ||||
FT
|
Buje | 0 - 11 | Rijeka | Olayları görüntüle |